Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Halo Jaklucznik :)
Ja jestem pewna ze czytalas, dlatego sie nie wypowiadalam :) moze Susanna cos doradzi, jak tu zajrzy, bo cos jest na rzeczy skoro watek jest zablokowany, ale ja niestety nie mam pojecia co :mysli:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
AsiuSu, czytałam wątek, podano w nim maila pod który należy przesłać instrukcję ale na samym dole jest napisane że "wątek zablokowany". Jak mam to rozumieć? Nie chciałabym zrobić czegoś niezgodnego z regulaminem, stąd moje pytanie.
Ups! Przepraszam, nie zauważyłam.

Nieee, chyba wszystko jest w porządku. Wątek jest zablokowany, żeby go niepotrzebnie nie rozwijać, bo zawiera wszystkie potrzebne informacje. Instrukcje wysyła się do Susany, Administratorki Naszej Kochanej, na adres podany w tym zablokowanym wątku. Sus ze swojej poczty zamieszcza je na Forum.
Nie jestem bardzo biegła w informatycznych sprawach, ale w ten sposób, postępując zgodnie z instrukcją, udostępniłam dwie instrukcje. Nie było żadnego problemu. Myślę więc, że skoro ja mogłam, to każdy da radę.:) Powodzenia!


--- Ostatnio edytowane 2017-06-17 10:07:07 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Serdecznie dziękuję violina64, tak właśnie myślałam ale wolałam się upewnić. No to spróbuję przesłać, może mi się uda (bo jeśli mam być szczera to sprawniej idzie mi korzystanie z maszyny do szycia niż z tej całej nowoczesnej, ułatwiającej życie elektroniki):):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej, może już wiecie - a jeśli nie, to proszę przeczytajcie co piszę:):):). W tym tygodniu - od czwartku 20.07.2017r. - ma być w Lidlu Singer 2282 Tradition. Powodzenia w "polowaniu":):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byłam dzisiaj w lidlu i tam pełno maszyn do szycia :)jak przypomnę sobie kolejki jakie były za maszynami, to wierzyć się nie chce że teraz cały stos i nikt ich nie kupuje :mysli:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tosial, może w tym samym lidlu widziałyśmy:):):). Poszłam po zestaw nici i cóż moje oczy ujrzały? Ano jak powiedziałaś - stos singerów, co najmniej 10 sztuk, zainteresowanie zerowe. A do tego chyba nie wszystkie miały instrukcję po polsku, dostałam maile od dwóch osób z prośbą o polską wersję. Przed chwilą zajrzałam do skrzynki - następne dwa maile z prośbą o instrukcję. Po co chwaliłam się że takową posiadam? No ładnie się urządziłam, nie ma co:). A zastanawiam się - tyle maszyn, bez polskiej instrukcji - może one przez pomyłkę trafiły do lidlów w Polsce?

--- Ostatnio edytowane 2017-07-21 21:25:48 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy udało się przesłać Susannie elektroniczną wersję instrukcji do Singer 2282 ? Z tego, co widzę, nadal nie ma instrukcji po polsku, a zapotrzebowanie na nią jest duże.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Violino, wysyłałam do Susany, ale nie wiem czy instrukcja dotarła. Moja współpraca z komputerem jest o wiele gorsza niż z maszyną do szycia:(:(, czasem tak namieszam że można z tego kabaret zrobić:D:D. Mogliby coś na ten temat powiedzieć ludzie którym przesyłałam instrukcję. Pozdrawiam wszystkich którym wysyłałam i proszę o wyrozumiałość:).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakłuczniku, jeśli chcesz instrukcję możesz dodać jako załącznik do komentarza korzystając z "Załaduj plik pdf", ta funkcja znajduje się pod "Dodaj obrazy". A potem Susanna - Administratorka założy dla tej instrukcji osobny temat w dziale Instrukcje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fides, zastanawiałam się nad taką opcją, ale doszłam do wniosku że to byłoby wbrew zasadom. Wysłałam instrukcję do Susany na maila podanego w podforum "instrukcje obsługi" i na pewno niedługo będzie ona dostępna. Póki co - wszystkim potrzebującym wysyłam. A może dałoby się "łańcuszkiem"?:oczko::oczko: Kto otrzymał instrukcję jako ostatni - przesyła ją dalej. Dobry pomysł? Może i dobry, ale chyba mało realny.

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.