Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za odpowiedzi :) podoba mi się pomysł z paskiem muszę poszukać czegoś pasującego albo skorzystać z paska, który jest dołączony do sukienki. Mam nadzieję, że podołam
Avatar użytkownika
Administrator
Witaj Sansi, a może przeciąć ten kombinezon mniej więcej w talii i wszyć pasek, nawet w innym - pasującym kolorze. W ten sposób przedłużyłabyś górną część kombinezonu. Szkoda nogawek, niech sobie będą jakie są.
Dobry pomysł. Ja chyba jakiegoś zaćmienia dostałam, ze o tym nie pomyślałam :)
Kocham to forum za TAKICH właśnie ludzi:)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo przepraszam za te zdublowane odpowiedzi ale pokazała mi się wiadomość o błędzie serwera i byłam przekonana, że nic się nie wysłało, a tymczasem wysłało się kilkanaście razy :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne kombinezony widziałam w Burdzie 1/2013. Może trochę nie na temat, ale odszycie można wmanipulować w gumkę np.albo zrobić z czegoś innego pod spodem.albo ramiączka do niego, zależy jaki model szyjesz. Chciałam pomóc koleżance z postu poprzedniego, a tym czasem rozkochałam się w ciuchach vintage sprzed 9 lat :D
Albo zrobić osobno spodnie bo te wyjdą, a górę umieścić na ramiączkach typu ogrodniczki?

--- Ostatnio edytowane 2021-06-23 07:30:56 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.