Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
Nawet nie wiem czy to interwały ale po pierwszym treningu myślałam, że umrę a mięśnie w nogach mnie paliły przez kilka dni :D Miałam problemy żeby wejść po schodach czy usiąść na krześle ale z czasem jest coraz lepiej, już tak nie boli a i chyba powoli zyskuję siły. Bo ja strasznie słabiutka jestem. Nogi słabe, ręce słabe.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Złaszcza jeśli ćwiczysz często, wzmocni na pewno mięśnie a od odchudzania często dochodzi do...głodzenia. a tym złotym sposobem doszłam po latach i pomocy hmm...nie powiem, kotka do 35kg mniej, ale prawidłowości nauczyła mnie kumpelka lekarka internistka.Notabene, też ze Sląska, pracuje z kolei gdzieś k.Jegłowej, i granicy karpackie:aparat:j.Tym niemniej ja zaczęłam od siłowych ćwiczeń i MMA oraz informy w Niemczech, doskonałych w matmie profesorów, gotowych tylko trochę pomagać, mieliśmy też zawrót głowy jeśli chodziło o wymagania. Niestety, studium okazało się zbyt drogie, ale zwyciężył najsilniejszy człowiek świata (koledzy znali rodzinę, o0f corse),rower, Czersk i rekonstrukcje historyczne oraz film i praca, po wyczerpujących treningach kolei...ok. 80 kg nacisku wtedy rzuciłam się na przekfalikowanie na ...krawcową i wtedy byłam na zlocie z adminką - modelką i też krawcową, udaje tylko , wiem.:jezyk_oko:..
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hejka, co do diety to ja akurat jestem na niej i chudnę mega spokojnie. Wcale nie chodzę głodna. Mam 1700 kcal ;)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.