Wersja do druku

35 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Jest wątek o Burdzie - niech wiec będzie też o Papavero :)

Któraś szyła już coś z ich wykrojów? Jak wychodzi rozmiarówka?
Przyznam, że znam tę stronę o d dawna ale dopiero dziś się zarejestrowałam na papavero.pl/
I chciałabym coś uszyć :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie znam tego w ogóle, dopiero teraz dowiedziałam się od Ciebie :) ale jak patrze na te tabele wymiarów to mam od 38 do 44 i weź tu uszyj z gotowego wykroju :-S
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ooo no proszę :) Madzia chyba trzeba pokombinować i część wykroju wziąć z 38 a część z 44. Albo samemu poszerzać.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znam Papavero, ale jakoś mnie ich wykroje nie zachwycają. ;(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla mnie są odskocznią od Burdy, która w ostatnim czasie nie zachęca mnie do kupna, bo wszystko już było, a mam starych magazynów dwie sterty...
dziś dorzucony został na Papavero wykrój gorsetu - dla mnie miodzio :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też sie tam zarejestrowałam :) tylko zastanawiam się po co:( jak nie mam czasu na szycie
Podglądam jednak systematycznie ten portal ... kurcze jakies skrzywienie mnie dopadło...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Uszyłam tunikę, jak Pierworodna da się sfotografować (I klasa gimnazium - pryszcze na twarzy, pryszcze na mózgu:D) to wstawię zdjęcia (wyślę również do Papavero) i porównacie z projektem. Mnie się parę rzeczy podoba, np sukienka z gorsetowym pasem, czy ostatnio dodana bombka (niestety nie dla mnie).
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Gorset rewelacyjnie wygląda muszę się też tam zarejestrować :p Powiem szczerze, że dawno nie przeglądałam żadnych katalogów z ciuchami, bo zazwyczaj klientki mają już własną propozycję, a ostatnio dla siebie daaaaaaawno nie szyłam, brak czasu wolnego, ale tu modele są dosyć ciekawe, tylko teraz czaka mnie lektura, bo nie mam pojęcia jak ściąga się wykrój z internetu ( myślę że to pikuś) a najważniejsze przedwczoraj skończył mi się tusz w drukarce muszę szybko zamówić :)

--- Ostatnio edytowane 2011-06-18 09:47:44 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie, chciałam się przywitać i powiedzieć, a raczej napisać, że ekrawiectwo również jest mi znane :) Bardzo mnie cieszy to, że papaverowe wykroje Wam się przydają. Tworzone są tak jak ekrawiectwo z miłości do szycia więc wszelkie uwagi (i pochwały też :D ) chętnie na naszym portalu wysłuchamy. A co do modeli, to staramy się, aby były różne, proste i bardziej skomplikowane, dużo jest klasycznych modeli ale z czasem będą się pojawiać też bardziej odjechane sztuki ;) duży wpływ na kolejne projekty mają nasi czytelnicy... często ulegamy presji i przygotowujemy wykroje zaprojektowanych przez nich rzeczy :)

Mam nadzieję, że nie będzie to strasznym spamem jak zaproszę Was na nasz darmowy kurs konstrukcji odzieży. Szczegóły znajdują się na naszym portalu.

Pozdrawiam wszystkich miłośników szycia
Agnieszka Tylak www.papavero.pl :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakaś filia w Warszawie może, albo w Krakowie? ;)

35 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.