Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne a swoją drogą fajnie tak mieś kilka druhenek:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Druhny jak i PM wyglądają pięknie :) Ślicznie to wygląda :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te druhny miały też białe sukienki?
Na ślub mojej córki mam szyć 3 sukienki dla dorosłych druhen i 3 krawaty dla kawalerów do tego sukienki dla dziweczynek w wieku szkolnym i przedszkolnym , ta sama tkanina lecz inny model sukienki 10 szt. Nie wiem jak dam radę . do tego muszę uszyć cały wystrój sali bo jest nowa dopiero oddana do urzytku i nie ma wystroju. A podoba mi się jak sa pokrowce na krzesłach więc jeszcze i to , bo wynająć taki pokrowiec to 3 zł od szt. A ja potrzebuję 200 szt. to chyba będę szyć , najwyżej póżniej sama będę to wynajmować tym bardziej że sala jest nowa.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ITA to zacznij szyć już teraz... strasznie dużo tego :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ita...ogrom pracy, może warto przemyśleć rezygnację z pokrowców? Jeżeli sala jest nowa to i krzesła, a Ty zaoszczędzisz sobie uszycia 200 sztuk. Jedyne, co by mnie zmotywowało - to umowa z właścicielem sali, że odkupi od Ciebie, po uroczystości - te 200 sztuk.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bo ja mam pomysł żeby to zrobić trochę oszczędniej. Mianowicie pokrowce uszyję tylko na oparcia krzeseł. Też tak widziałam a sala prezentuje się znacznie lepiej niż z tymi nawet nowymi krzesłami , które mają metalowe oparcia Tu na zdjęciu są pokrowce na samych oparciach

--- Ostatnio edytowane 2011-12-09 21:19:51 przez ITA ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tu na tym zdjęciu sala pięknie ustrojona ale aż się prosi aby ubrać te krzesła. Kolor właśnie taki jak planuję:)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Faktycznie, masz rację. Krzesła są kompletnie z innej bajki, a to krótsze przystrojenie doda im odświętnego charakteru. Podziwiam Cię za podjęcie się takiego wyzwania, 200 sztuk..., a to tylko pokrowce. Jeżeli wyszperam gdzieś na ślubnych forach informacje o samodzielnie wykonywanych ozdobach sali - postaram się podrzucić w ten wątek - może się przydadzą.
I na dobry początek - blog ze ślubnymi inspiracjami - ciekawe propozycje sukien przede wszystkim - wszystko w menu po prawej stronie
http://slubne-inspiracje.blog.pl/

--- Ostatnio edytowane 2011-12-10 08:18:56 przez chudy Olek ---

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.