Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
z tymze, zastanawiam sie poniewaz mnie brakuje tylko 1 stopki do wszywania zamkow krytych, i musialabym kupic tę przejsciowke-adapter i sama stopke (plus wysylke), to nei wiem czy nie lepiej jak pojde do zakladu naprawy maszyn i tam powiedziec zeby mi odlozyli 1 stopke do lucznika, bo z tego co sie orientowalam to za 20 zl bym ja tam kupila.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Za chwilę może ci się zamarzyć pięć innych stopek ;-) I co wtedy? ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no wlasnie kurcze wszystkie inne to ja mam, nawet nie wiem do czego sluza :) w pojemniku jest oich chyba z 8
Avatar użytkownika
Świeżynek
No właśnie ja mam łucznika 466 i chciałabym sobie sprawic stopkę do owerloka. Tylko jak wygląda ten adapter?
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
W ofertach sklepów internetowych i na Allegro są zdjęcia, można oglądnąć. Chodzi o uchwyt stopki Matic, występują niski i wysoki, do Łucznika 466 musi być wysoki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
dziękuję bardzo za info. :buzki:
Avatar użytkownika
Świeżynek
do usunięcia

--- Ostatnio edytowane 2014-11-12 22:08:58 przez agnie19 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
popytaj w pasmanteriach, sklepach AGD (takich mniejszych, nie sieciówkach), sklepach z częściami do różnych AGD (odkurzaczy, pralek itp). W mojej mieścince (38 tys mieszkańców) stopkę do krytych można kupić w przynajmniej 3 miejscach. Jeśli nie znajdziesz daj znać na priv to się zorientuje po ile są u nas i mogę Ci wysłać.
ja na łuczniku 466 szyje od 8 lat i za nic bym go na inną maszynę nie zamieniła (mam 3 w razie awarii ;) )
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A czy uda mi się wszyć lamówkę (taką ze sklepu) zwykłą stopką uniwersalną?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
powinnaś podołać, ja nawet guziki wszywam tą uniwersalną ;) mimo że mam stopki do wszystkiego (wrodzone lenistwo)
________________________________________________________

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.