Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
KOchani, czy macie jakis pomysl skad wziasc wykroj lub/ i konstrukcje na meskie spodnie do garnituru? Nie wchodzi w gre rozprucie tych, ktore maz nosi na codzien do pracy, a chcialabym mu uszyc na zmiane drugie.Czy mozecie cos poradzic? 2X w zyciu robilam konstrukcje ale to raczej sukienki i spodnicy podstawowej, ale to bylo jakies 2 lata temu i niewiele z tego pamietam, a raczej z konstrukcja nie mam do czynienia.Poradzicie mi cos?

--- Ostatnio edytowane 2012-04-03 15:22:22 przez flower ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
burda 09/2001
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jak Ci się nie spieszy to będę jutro szyć takie spodnie dla klienta, to poproszę córkę żeby robiła w odpowiednim monecie fotki i opiszę to i zamieszczę tutaj w odpowiednim wątku, nauczyłam się tego od cioci, która miała praktykę zawodową u krawca męskiego, leżą rewelacyjnie za każdym razem :) Postaram się do niedzieli wieczór umieścić wpis.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie nie spieszy mi sie, narazie jest to w checiach, wiec jakbys mogla to bede bardzo wdzieczna za te zdjecia, moze cos z nich wywnioskuje :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Burda 10/2004, 10/2008, 4/2008 w tych numerach są spodnie męskie typu garniturowego. Opisy Mogę Tobie skopiować, gorzej z wykrojem :(
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
strasznie dziekuje za namiary burdowe, musze je gdzies dostac, ale to musze sie zebrac zeby po nie pojechac na dworzec, i liczyc na szczescie czy beda, a jak nie to na allegro zobacze moze beda, jakos tak burda mi sie przejadla, wiec jej nie sledze od dluzszego czasu, moze faktycznie zrobie jak Bartek i odrysuje jakies...Bartku poprosze tez o opisy z burdy z kolejnoscia zszywania itp, bo nigdy spodni nie szylam, i mam stracha w zwiazku z tym, najpierw poprobuje na byle czym rzecz jasna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak Ci się nie spieszy to będę jutro szyć takie spodnie dla klienta, to poproszę córkę żeby robiła w odpowiednim monecie fotki i opiszę to i zamieszczę tutaj w odpowiednim wątku, nauczyłam się tego od cioci, która miała praktykę zawodową u krawca męskiego, leżą rewelacyjnie za każdym razem :) Postaram się do niedzieli wieczór umieścić wpis.
KONIECZNIE to zrób Magda. w dziale nauka szycia, własnie szyję spodnie i przyda mi się instrukcja
zmniejszam znaczy spodnie o kilka rozmiarów więc rozebrałem je na czynniki pierwsze ale boję się że gdy je pozszywam to może mi zostać kilka niewykorzystanych elementów
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja narazie przeszukuje strony rosyjskie, i tradycyjnie, jest sporo informacji.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja narazie przeszukuje strony rosyjskie, i tradycyjnie, jest sporo informacji.
wykroje żeby byly do sciągniecia i najchetniej w jakimś formacie dla blondynów
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sa sa, jeszcze nie wiem czy wykroje, ale konstrukcja napewno :)
ale mam tego pol kompa i musze wszystko rozpakowac itp, ale to juz w weekend, bo mam juz dosc komputera na dzis.

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.