Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witaj!
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ubiory, te małe i te duże, z całą pewnością nie są amatorszczyzną.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak na razie była to czysta partyzantka
Pięknie! Taka partyzantka jest lepsza od regularnego wojska! :)
Jak widać wszyscy legli porażeni - jesteś nieziemsko skuteczna! :okok:
A drugie spostrzeżenie - jak sprzykrzy Ci się szycie, spokojnie znajdziesz zajęcie jako modelka - bardzo wdzięcznie prezentujesz te piękne stroje!
Brawo, brawo!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aż słów mi brakuje! Jesteś niesamowita!!! Gratuluję i zazdroszczę talentu!
________________________________________________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
— Walt Disney
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ahoj! Pozwolę sobie reanimować tego trupka, bo po 7 latach nieobecności chyba wypada się przedstawić raz jeszcze.

A więc, czas leci, skończyłam studia, postarzałam się, wyszłam za mąż, zmieniłam styl, tryb życia, lokację (przez Nottingham do Poznania, gdzie teraz zapuszczam korzenie). Co się nie zmieniło, to że okazyjnie coś szyję. Właściwie szyłam, bo właśnie wprowadzam w życie plan szycia częściej niż okazyjnie. Jestem sfrustrowana jakością, krojem i stylem ubrań z sieciówek, a na haute couture mnie nie stać (to się akurat nie zmieniło, chociaż może po prostu szkoda mi wydawać dużo na ubrania, kiedy życie oferuje tyle ciekawszych wydatków), w dodatku w skutek leczenia paru dolegliwości mam wreszcie czas i energię (wcześniej występowało wyłącznie jedno albo drugie) by robić rzeczy, które lubię. A do tego mam teraz praktykantkę, moja przyjaciółka zarzuciła pomysłem wspólnego szycia, jeśli zechcę nauczyć ją obsługi maszyny. Co dwie głowy to nie jedna :D

Podsumowując, witam ponownie :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim forumowiczom :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkim!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkim!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkim!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.