Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję Marakuja, trochę ostudziłaś mój zapał do tego materiału :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest jeszcze bi-stretch (minimalnie droższy jakieś 15zł/m), który jest fajnie rozciągliwy, trochę grubszy i bardziej lejący. Zdecydowanie fajniejszy, chociaż oczywiście też nie jest to jakieś "szaleństwo" ;)

Ale uwaga raz w jakimś sklepie internetowym sprzedali mi stretch jako bi-stretch. Pan stwierdził, że u nich jest to odwrotnie, ale po reklamacji i wymianie jak pytałam czy jak zamówię następnym razem stretch to dostanę ten "bi-stretch rozciągliwy" to już się zamieszał, więc po prostu naciągają :/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Panama Strecz - Prawdziwa tkanina to 100 % pes o gramaturze 260/g -yb wykonaany z przedzy typu mini mat sklad surowcowy to 100 % poliester spolot płócieny 1-1 prosty , rozciagliwosc ok 5 % - ale nie ma ty dodatków przedz elastycznych , rozciagliwosc uzyskuje sie ze splotu / to prosta tkanina o fajnym prostym splocie , wykorzystywana w produkcji taniej lekkiej odziezy , spodnie , spodnice , zakiety , sukienki - proste ale takze rozkloszowane , czesto uzywana do dekoracji zasłony ,poduszki ,pokrowce na krzesła oraz na alby komunijne .. Pozdrawiam Tekstylni.pl

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.