Wersja do druku

7 stron: 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich!
proponuję zdradzić nasze największe tajemnice dotyczące zdobywania tanich i ciekawych tkanin.
Z moich dostępnych proponuję sklep z mnóstwem ciekawych i niedrogich (choć nie zawsze...) materiałów w DH Sezam koło domów centrum w Warszawie. Sklep jest na samym dole. Mają naprawdę niezły wybór.
Z tkanin wyjątkowych, także cenowo w Centrum Handlowym LAND przy stacji Służew. W zasadzie wszystko czego dusza zapragnie. Jak potrzebowałam koronki na rękawy do sukienki znalazłam tam właśnie taką, jaka mi się wymarzyła. Niestety w grudniu 2008 kosztowała jakieś 1500 zł za metr.
Susanna! zdradź gdzie kupujesz materiały za 7 zł/m na swoje pasiaki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy ja dobrze widze 1500zł. z metr? Zdobywanie dobrych i ciekawych tkanin za niewielkie ceny to sztuka, choć czasem wystarczy zwykły fart lub znajomości :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Prawdopodobnie reggi będzie wiedzieć o jakim sklepie mówię, kupuję materiały w Łaziskach Górnych, ul. Barlickiego 3. To mały sklepik ale dobrze zaopatrzony, można kupić tkaniny drogie i tanie (w tym dodatki krawieckie i firany). Zawsze tam kupuję.

Polecam też sklep Merkpol (nie wiem czy nada się tak nazywa) w Żorach na przeciw targowiska. Można kupić tz. resztki, bilony (chyba tak to się nazywa) za niewielkie pieniądze.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hm... Niewiem o jakich sklepach mówisz nigdy nie byłam w łazaskach ani w żorach :(
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A ja ostatnio poluję na okazje na all, jakiś czas temu kupiłam super jakościowo materiały po bardzo okazyjnej cenie. Teraz też czekam na przesyłkę:D

Stacjonarne sklepy też mam swoje ulubione ale ostatnio ciężko mi się wyrwać z domu więc szukam okazji na necie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja raz zamawówiłam materiały w internecie czekałam ponad miesiąc i już chya więcej nie zamówie, pech sprawił że trafiłam na nieodpowiedzialnego sprzedającego :( Może jeszcze kiedyś sie skusze.
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja kupiłam na aukcji 3 m materiału ale okazało się że ma błąd, sprzedawca mnie za to przeprosił i zaproponował inny 4 m za tę cenę. Byłam zadowolona
Ale to fakt jest ryzyko kupować na odległość zwłaszcza materiały.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Ja też zamawiam materiały często na allegro i jak do tej pory (odpukać) nie naciełam się.Jeśli mam jakieś pytania to zadaję pytanie sprzedającemu aby coś wyjaśnić.Ja jestem zadowolona . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja także zanim zamawiam na allegro zadaje dużo pytań i tam gdzie ja zamawiałam gość od razu bez problemu odpisywał, więc nawet nie miałam podejżeń że coś bedzie nie tak, ale co tam ważne że materiały dostałam choć nie powiem że były to te co na zdjęciach :/
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
Reggi mimo wszystko zachęcam wybrać się na zakupy do Łazisk. Masz rzut beretem. Teraz szyję jeszcze jedną bluzkę w paski i... nie mam więcej materiałów. Jutro jadę coś kupić :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

7 stron: 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.