Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
z chęcią bym sie wybrała, ale niestety nie moge i nie zdąże tam się wybrać gdyż za tydzień wyjeżdzam za granice na pare lat bądz nawet na stałe i wszystko co związane z szyciem przekazuje mojej siostrze (mam nadzieje że troskliwie zaopiekuje sie moją maszyną), i mam też nadzieje że szybko bede miała tam internet bo umre z tęsknot bez tego forum i naszej klasy :(
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Reggijak na parę lat to może tam sobie sprawisz maszynę:D

Ja dziś dostałam zamawiane materiały :)więc mogę kombinować dalej:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam nadzieje że szybko sie dorobie nowej,

A z materiałów jesteś zadowolona?

--- Ostatnio edytowane 2010-01-08 21:08:38 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Z czterech tylko jeden jest hmmm, to satyna z wzorem drukowanym i ten wzór nie jest taki super "domalowany" za to satyna gładka super! gruba i mięsista. Dwa pozostałe też bardzo ładne.
Muszę zaznaczyć że sprawdzałam metraż i zgadzał się na korzyść dla mnie:)

Daleko wyjerzdzasz?pytam bo może sprowadzisz sobie swoją ulubienice maszynę:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
myslałam nad tym żeby ją sprowadzić ale dość drogo by mnie to wyszło, więc bardziej opłaci sie kupić nową, a jak nową to lepszą :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Administrator
z chęcią bym sie wybrała, ale niestety nie moge i nie zdąże tam się wybrać gdyż za tydzień wyjeżdzam za granice na pare lat bądz nawet na stałe i wszystko co związane z szyciem przekazuje mojej siostrze (mam nadzieje że troskliwie zaopiekuje sie moją maszyną), i mam też nadzieje że szybko bede miała tam internet bo umre z tęsknot bez tego forum i naszej klasy :(
Ojej reggi nie mów że wyjeżdżasz :( Kurcze, będzie nam Ciebie brakowało :( jakoś tak nam tu pasujesz. Mam nadzieję, że szybko podłączysz się do netu no i wrócisz na forum! Będziemy czekać :)

Kupiłam materiał na spodnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O ile wiem z netem nie będzie problemu (mam nadzieje), Dziewczyny dzisiaj zawiozłam maszyne i wszystko co potrzebowałam do robienia kolczyków do siostry :( myślałam że serce mi pęknie ale przynajmniej wszystko jest w dobrych rękach.

Susanno ajaki to materiał kupiłaś i oczywiście ile zapłaciłaś?
Powiem wam że w Katowicach w skarbku bodajże na trzecim piętrze jest stoisko z tkaninami i nie drogimi, np.satyna cienką po 15zł/m, aldo dzianina satynowa po 25zł/m.
A na dąbrówce małej na ul. al.rożdzienskiego 166b jest hurtownia tkanin z która prowadzi sprzedarz detaliczną i tam mają satyne ale taką grubą z której szyłam gorset którego fotka jest na starym forum, jest po 19zł/m firma nazywa się napewno SANTANA wcześniej napisałam LINEXIM ale to jest hurtownia i nie prowadzi sprzedarzy detalicznej :) a SANTANA prowadzi... tak więc przepraszam za błąd.

--- Ostatnio edytowane 2010-01-13 19:04:54 przez reggi ---
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja grubą satynę gładką ale nie elastyczną kupiłam po 8 zł ( + koszt przesyłki u mnie 1,5 zł na metr)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Masz racje w Łaziskach można zawsze cos ciekawego wybrac sama tam czasami kupuje bo nie ma daleko
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też lubię robić zakupy na allegro ,bo i taniej i ciekawiej niż w sklepach .
Reggi wracaj szybko .A maszynę pewnie kupisz szybciej niz Ci się zdaje :))

--- Ostatnio edytowane 2010-01-10 19:14:28 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.