Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zawsze możesz poszukać również w szmateksach, czasami są bardzo ciekawe zasłony z grubszej bawełny, które myślę, że będą się nadawały na torebki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedy tam idę ,zawsze mam to też na uwadze :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
jeśli chodzi o allegro to polecam BAHbKA_u_MAHbKA
a jeśli chodzi o materiały na torebki to też buszuję w lumpkach czasem są prawdziwe perełki za grosze
Avatar użytkownika
Administrator
Racja kochane. W lumpeksach można znaleźć fajne tkaniny i... obrusy :) w ogóle to uwielbiam lumpeksy i z największą przyjemnością w nich buszuję :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prawdopodobnie reggi będzie wiedzieć o jakim sklepie mówię, kupuję materiały w Łaziskach Górnych, ul. Barlickiego 3. To mały sklepik ale dobrze zaopatrzony, można kupić tkaniny drogie i tanie (w tym dodatki krawieckie i firany). Zawsze tam kupuję.

Polecam też sklep Merkpol (nie wiem czy nada się tak nazywa) w Żorach na przeciw targowiska. Można kupić tz. resztki, bilony (chyba tak to się nazywa) za niewielkie pieniądze.
Susanna - skąd jesteś? (jeśli można wiedzieć) - ja z Mikołowa.
W Łaziskach często kupuję, ale równie często w tej sieci sklepów http://www.tanietkaniny.pl/
wszystkie materiały kosztują tam od 7 do 10 zł/m - oczywiście w detalu - w hurcie jeszcze taniej. Polecam wycieczkę do jednego z nich!!
Avatar użytkownika
Administrator
Prawdopodobnie reggi będzie wiedzieć o jakim sklepie mówię, kupuję materiały w Łaziskach Górnych, ul. Barlickiego 3. To mały sklepik ale dobrze zaopatrzony, można kupić tkaniny drogie i tanie (w tym dodatki krawieckie i firany). Zawsze tam kupuję.

Polecam też sklep Merkpol (nie wiem czy nada się tak nazywa) w Żorach na przeciw targowiska. Można kupić tz. resztki, bilony (chyba tak to się nazywa) za niewielkie pieniądze.
Susanna - skąd jesteś? (jeśli można wiedzieć) - ja z Mikołowa.
W Łaziskach często kupuję, ale równie często w tej sieci sklepów http://www.tanietkaniny.pl/
wszystkie materiały kosztują tam od 7 do 10 zł/m - oczywiście w detalu - w hurcie jeszcze taniej. Polecam wycieczkę do jednego z nich!!
Xantki jestem z Orzesza :) Witam sąsiadkę ;) Sklep w Łaziskach uwielbiam :D I dziękuję za cynk do tej sieci sklepów, szkoda że nie ma ich gdzieś bliżej :(
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Rzeczywiście w lumpeksach można znaleźć czasami fajne materiały. Ja tak sobie uszyłam z jakiejś zasłony poszewki na poduszki i obrusik na stół do kompletu :) Poza tym kupuję kawałek materiału za 3 zł to mi nie szkoda coś zepsuć jak na początek ;)
Dzięki za cynk z tym sklepem Tanietkaniny. Akurat ja mieszkam blisko Bytomia, więc mam rzut beretem. Nawet nie wiedziałam, że istnieje tam taki sklep. Zawsze kupowałam w innym... Muszę się tam wybrać jak będę miała urlop w przyszłym tygodniu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polecam tę sieć sklepów. Sporo materiałów tam kupiłam, a rok temu było jeszcze taniej...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To nie fair, że na Śląsku jest taniej. :P W Krakowie drożyzna. :(
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jagodo, nic nie mów... nie zaopatrywałaś się w naszej stolicy... :(

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.