Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tu moje stopki:
1. stich-in-ditch (zna ktoś polskie określenie na tę stopkę?) - ma metalowy prowadnik pozwalający szyć idealnie po szwie (przydatne przy wszywaniu pasków do spódnic, no i do patchworków)
Wydaje mi się, że u nas jest to stopka z centralnym prowadnikiem, ale na 100% nie wiem czy to to samo

Wszystkie umożliwiają szycia z podłączonym górnym transportem i wszystkie nie dają się w ogóle zamontować w mojej janomce. Już sprawdziłam. :)

buuu :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta, ta stopka z centralnym prowadnikiem to to samo. Czyli nie ma fikuśnej nazwy, jest typowo opisowa :D

Jeszcze trochę muszę poczekać na zabawy ze stopkami, bo moja maszyna czeka w Polsce a ja w Szwecji. :) Tutaj mam janomkę, więc też bu, że nie pasują.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
przejrzałam wątek, bo planuję kupić sobie maszynę i zastanawiam się m.in. nad pfaffem Ambition 1.0, Ambition Essential lub Select 4.0 oraz nad maszynami innych marek (Janome, Husqvarna, Elna);
i tu chciałam zapytać jak działają wam pfaffy po tych kilku latach od ostatniego wpisu tutaj? dalej jesteście z nich zadowolone?

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.