Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Świeżynek
No! To mnie przekonałyście :) Dziękuję :D
Avatar użytkownika
Administrator
Singer powinien wypłacać forum profity od sprzedaży :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
No powinien bo mnieteż przekonało forum do zakupu właśnie tego modelu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I co? Jak się szyje? :>

*****
http://anecioweszycie.blogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej! Mnie też przekonałyście do zakupu tej maszynki! Dla mnie bomba! Szyje praktycznie sama. Na razie pomału ją ogarniam, ale jestem dobrej myśli. Najważniejsze dla mnie jest to, że radzi sobie ze wszystkimi materiałami czy to bawełna, dzianina nawet wełna! czy dżins i skóra! Obudowa jest bardzo solidna, mimo iż głownie z plastiku. Przyznam, że jak szukałam maszyny po marketach (chciałam tanią i prostą maszynę jak na moje zerowe umiejętności) to byłam przerażona obudowami. Ta była ciut droższa, ale cieszę się że to ją wybrałam. Dla mnie jest pięknym szarym brzydalem :) Ma podstawowe funkcje, docisk stopki (jest specjalny śrubokręcik do dociskania i nie trzeba skrobać monetą), regulacja szerokości i długości ściegu no i kilka ściegów wg mnie w zupełności wystarczają. Nie ma owerloka, ale mi nie jest potrzebny,w razie co zastępuje go uniwersalny zygzak. Nie jeździ po stole, jest w miarę cicha, ma czytelną instrukcję. Przyzwoita maszyna nie tylko dla początkujących, ale ja sobie jakoś radzę chociaż dla mnie jest bardzo "szybka" :D Można sobie pohulać! :) Pozdr

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.