Wersja do druku

37 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
dzieki za odpowiedz i o to mi chodzilo, bo to co mi sie podoba nie znaczy ze innym tez. Takich wlasnie uwag potrzebuje, bo jesli sama nie poruszam sie w wozku to nie mam o tym pojecia.

pozdrowienia Beata
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dora ja to robię dla siebie :) bez szycia nie potrafiłabym oddychać ;)

ta sukienka to wynik chwili, dwie resztki materiału i nagłe olśnienie i w takim wypadku wszelkie zamówienia idą na bok... nawet jakbym miała w pracy nocować to muszę przynajmniej wykroić bo jak minie ta chwila to zalegają takie kawałki na dnie kartonów. Choć tych wykrojonych też nie mało zalega a nie ma kiedy uszyć :(

Beato w kontaktach z ludźmi (również a może przede wszystkim niepełnosprawnymi) trzeba pamiętać żeby ich traktować tak jakbyśmy chcieli być traktowani, takie osoby nie lubią jak się je wyręcza itp, chcą być samodzielne i najgorsza rzecz jaką możemy zrobić to okazywać im współczucie, osoby niepełnosprawne potrzebują akceptacji a nie litości.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mela wszystkie twoje uszytki są piękne jak zawsze,
Ty to masz pałera:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję Madziu :)

a oto moje sobotnie twory ;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej ta sukienka jest prześliczna! Uwielbiam dekolty z zakładkami :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Meluś, czy u Ciebie sobota trwa 48 godzin?
bo u mnie tylko 24:beczy::beczy::beczy::beczy: to niesprawiedliwe!
Sukienka z zakładkami przy dekolcie jest śliczna,chcę taką!!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cieszę się że tak silne pozytywna emocje wywołała moja sukienka :)
to na zamówienie dla mojej ulubionej klientki... przychodzi mówi że chce czarną tunikę a ja szyję popielatą sukienkę wg własnego projektu i obie jesteśmy zadowolone ;) żartuje ale każda tunika za którą się bierzemy kończy się sukienką :)
teraz szyję dla niej spodnie, ciekawe czy to się skończy ;)

dziś oddałam filmową sukienkę której zapomniałam zrobić zdjęcia ;( ale powstanie podobna czerwona to postaram się pamiętać jej zdjęcie zrobić.

Madziu moja sobota zaczęła się po 3 (rano?) i skończyła o 12, także mam lekko wydłużony czas pracy ;)

jak myślicie w jakim kolorze uszyć tą sukienkę z zakładkami do wiosennej kolekcji?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja się nie wypowiadałam jakoś tak długo w tym wątku!!!Może dlatego,że nie nadążam!!!!Ależ idziesz do przodu!!!!Ostatnia sukienka bardzo mi się podoba,ze względu na dekolt!!!
Avatar użytkownika
Administrator
jak myślicie w jakim kolorze uszyć tą sukienkę z zakładkami do wiosennej kolekcji?
Fuksja :))))))))))))
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ok będzie fuksja :D

jaki jeszcze?
________________________________________________________

37 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.