Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Aniu, która masz to samo imię co moja córcia, Masz rację. Jak córa szyje to zawsze jestem blisko. Podstawy BHP musi znać.


Ewelina
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na paluszki będziemy chuchać i dmuchać, choć sama wiem, że wypadki się niestety zdarzają mimo największej uwagi :( z lidla nie mam szans na zakup bo jej nie ma obecnie - także nadal poszukuję...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Za radą Susanny córa wzbogaciła się o maszynę Janome Sew Mini:) mamy za sobą pierwsze kroczki nauki - w każdym razie wyboru nie żałujemy. Dziękuję za wszystkie rady
Avatar użytkownika
Administrator
Super :) Córa napewno zachwycona mają swój własny sprzęcior :D A właśnie - Stefcia podróżuje z tą mini maszyną po świecie bo jest mała ale ma dorosłe ściegi więc powinnyście być zadowolone ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nauka szycia to pasmo błędów, dobra maszyna to taka która te błędy będzie w stanie znieść i dalej szyć dobrze.
O, to to!

Pfaff, mój ostatni nabytek (używany), przyjechał z krzywo założoną igłą. Nie zauważyłam tego, dopiero gdy chciałam zmienić na cieńszą wyszła cała prawda :) Po ściegu nic nie było widać. Ale to już przypadek ekstremalny i nigdy nie powiem, że prawidłowe montowanie igły nie jest ważne. JEST i tego trzeba dopilnować. :)


Janome Mini mam (jeszcze, bo niedługo najprawdopodobniej pojedzie w świat) i potwierdzam, mimo rozmiarów to bardzo solidna maszyna. Żadna tam marketowa zabawka z plastikowym transporterem.

--- Ostatnio edytowane 2013-01-05 19:03:27 przez Aire ---
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.