Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Potwierdzam, telefony działają!
A Pan Pavel to świetny sprzedawca, pomoże, poleci i wszystko szybko wyśle.
Maszyny z rytualnym obchodem po kolei są rozpakowywane i testowane ;-) a do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. POLECAM!!! (za duże litery przepraszam, ale radość tak wielka, że gdyby była możliwość to i wielkość czcionki bym powiększyła :D )
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, a czy mozna obejrzeć tego overlocka na żywo? Jestem z okolic Mikołowa, przed zakupem chciałabym go chociaż zobaczyć.
dziękuję za info
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chcialam bardzo serdecznie podziekowac Panu Pavlowi. Przesympatyczny i szybki kontakt - Pan Pavel sam do mnie zadzwonil w celu realizacji transakcji jeszcze w tak atrakcyjnej cenie. Serdeczny czlowiek i skarb takiego mieć blisko w sąsiedztwie. Maszyna poki co malo uzywana, ale cieszy i spelnila oczekiwania w 100% :rotfl:
Dziekuje i pozdrawiam, szczesliwa posiadaczka merrylocka 689 :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
A więc i ja od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Merrylocka 689. Pewnie długo jeszcze bym się wahała, szukała, gdyby nie pomoc pana Pawła - doradził, zaproponował najniższą cenę na rynku a do tego przeprowadził małe szkolenie :-) Jestem bardzo wdzięczna i polecam gorąco :-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Wszystkich bardzo serdecznie.Jestem tutaj nowa i dopiero uczę się poruszać po forum.Czytam i czuję się jakbym wkraczała w coraz gęstszy las.Ale przejdę do rzeczy.Chcę - marzę o nowej maszynie do szycia.Czytam że Pan Pavel jest bardzo pomocny , a ja bardzo potrzebuję pomocy.Szukam maszyny do szycia w domu- podwijanie, skracanie, może czasem jakaś spódniczka, poszeweczka,zasłonka.Chciałabym żeby maszyna miała ściegi ozdobne i hafty.Myślałam o maszyno-hafciareczce,ale nie wiem czy to dobry pomysł to 2w1. A może mała hafciareczka + jakaś niedroga maszyna? Proszę pomóżcie , bo oszaleję- czytam,czytam,czytam i wiem że nic nie wiem.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Spraw sobie Silverkę i dokup do niej stopkę do haftów.
Haftowanie w taki sposób wymaga wprawdzie pewnej wprawy, ale ćwiczeniom zawdzięczysz to chociażby, że nie oszalejesz.:) Nie będziesz miała kiedy...:)
To wciąga, wsysa, zasysa bez reszty... A kiedy zaczyna Ci wychodzić - tym bardziej masz imperatyw, żeby było jeszcze lepsze!
Forum też tak działa po trosze - zobaczysz czyjeś dzieło i myślisz sobie: "Oj, też tak chcę!"
Silverki mają świetne notowania - są proste w obsłudze, mało awaryjne, a przy tym taniutkie. Za zaoszczędzone pieniędzory możesz sobie nakupić materiałów, nici, nożyczków i co tam jeszcze sobie wymyślisz...:)

Hafciarki są jednak dosyć kosztowne i trzeba mieć masę zamówień na hafty, żeby miały prawo się zwrócić.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeśli już to Singerek 9960 (opieram się tu na opinii czeremchy , która ją ma i sobie chwali), a on już taniutki nie jest.No i do niego jeszcze jakąś hafciareczkę "musiałabym" :) kupić - bardzo bym chciała haftować.Mam 22letniego Singera - ma tam z kilkanaście ozdobnych ściegów, ale od dłuższego czasu szwankuje i jeśli już coś nowego to marzy mi się trochę wypasu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wtam,
Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować Pavlowi za udaną transakcję - zakup Merrylocka 689 - 2 sztuki.
Polecam zakupy u Pana Pavla i witrualnie ściskam dłoń :)
Pozdrawiam
Sylwia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja również dziękuję za zakupy (merrylocka) :) Ale czekam z odpakowaniem na choinkę ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję za Merrylocka 689! Paczka co prawda doszła po 48h (jak dla mnie żaden problem), ale pan Paweł, jako świetny sprzedawca, o wszystko się dowiadywał i trzymał rękę na pulsie. I dostałam komplet stopek - myslałam, że przy tak niskiej cenie to ich nie będzie, a tu miła niespodzianka. Jest też dołączona płytka z instukcja po polsku. Jeśli jeszcze kiedyś będe potrzebować maszyny do szycia - zakupy tylko w tej firmie!

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.