Wersja do druku

51 stron: « < 45 46 47 48 49 50 51 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :)
Materiał jest super. Bawełna z dodatkiem elastau, do tego taki fikuśny.
Ale wpadłam dziś na pomysł, że mogę spróbować kupić spodnie i zwyczajnie doszyć im pas ciążowy. Mniej roboty ^^
Może wyjdzie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kombinezon prosto z Burdy :)

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak Ty go przerobiłaś na takie maleństwo? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie przerabiałam :) Zeskanowałam i wydrukowałam ten mały obrazek z pokazanymi częściami wykroju, które są w Burdzie przy opisie. Musiałam tylko dopasować wielkość, ale tu akurat było łatwo.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ubranko śliczne a te buciki, po prostu razem wygląda szałowo.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
Uszyłam sobie sukienkę. W sumie to bluzka, którą przedłużyłam. Rękawy kimonowe, dużo miejsca na brzuch- pomyślałam. Kupiłam dzianinę, wykroiłam rozmiar 36, bo po co większy, przy takim kroju. I co wyszło? Worek na kartofle. Jak to jest rozmiar 36 to ja nie wiem, jaki musiałabym skroić. Jak na moje oko, to spokojnie 42-44. Nawet mój wydatny już brzuch tego nie wypełnia.
Zmarnowałam ładny materiał i jestem załamana.
O jak ja to dobrze znam. Też nie mogę się dogadać z rozmiarówką burdy ;/ Zdecydowanie lepiej mi się szyje z wykrojów z angielskich magazynów.
Jak już ci nerwy przejdą, to zawsze możesz rozpruć i przeszyć jeszcze raz, zmniejszyć tu i ówdzie, jakaś zaszeweczka, pliska, marszczenie... może da się jeszcze uratować ;)

Spodnie ciążówki super wyglądają :) Rozmiar 52? ufff doceniłaś się ;) Mi się najlepiej sprawdzały spodnie max jeden rozmiar większe i tylko pasek odpruwałam i doszywałam elastyk, najchętniej beżowy, żeby pod uraniami nie przebijał ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spodnie tak duże, bo musiałam z nich mniejsze wykroić :)
A ubrałam je tylko kilka razy i tak.
Pociecha ma już 8 m-cy i nie mogę się doczekać szycia dla niej sukienek balowych. Choć na razie to ciężko z czasem.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Mio dawno do Ciebie nie zaglądałam! I ominęło mnie tyle śliczności :) Spodnie ciązowe bardzo fajnie Ci wyszły - też szyłam 2 albo 3 szt z tego wykroju. Udany trzeba przyznac. A pomysł z powiększeniem mini wykroju z Burdy jest naprawdę świetny! W ogóle to wspaniale wyszedł, pełna profeska! A sukienki balowe będziesz szyc - nic się nie martw. Jeszcze dosłownie chwilka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Susanno :)

W grudniu dosłownie zaszalałam. Uszyłam sukienkę lalkową i dziecięcą :)

Lalkowa z ręcznie malowananymi kwiatami. Do tego kwiaty ozdobione brokatem, więc w świetle się błyszczą.


A druga na 4-letnią dziewczynkę :)
Doszywam jeszcze halkę, by była bardziej rozłożysta.


Ostatnio mnie naszła myśl, że chciałabym prowadzić warsztaty krawieckie dla dzieci.

--- Ostatnio edytowane 2018-01-01 20:25:11 przez mio ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje kolejne uszytki. Tym razem dla dzieci.
Pierwszy to bluza z resztek dzianiny, którą kupiłam. Akurat wystarczyło na rozmiar 116-122. Musiałam pozszywać kawałki ze sobą przed krojeniem. Myślę, że udało mi się to jakoś fajnie zrobić. Początkowo miała to być kamizelka, ale po doszyciu Minionków wystarczyło dzianiny na cały rękaw.



Następny to tunika dla mojej córeczki. Także z resztek. Tych resztek to mam dwie reklamówki, więc będę próbowała coś z nich kombinować.
Może jeszcze wystarczy mi czerwonej dzianiny na spodenki. Wykrój przerobiłam z wykroku na kurtkę. Muszę jednak zrobić w tyłu rozcięcie, by łatwiej się wkładało przez głowę. Nie pomyślałam o tym XD Rozmiar 80.

edycja: Zrobiłam rozcięcie z tyłu.



--- Ostatnio edytowane 2018-02-12 23:06:32 przez mio ---
________________________________________________________

51 stron: « < 45 46 47 48 49 50 51 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.