Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak milo:D ciesze sie bardzo:) nie jest co prawda za idealna ale na pierszy raz jest ok:) Niedlugo zabieram sie za robe a'la francaise z typowymi dwiema plisami splywajacymi od ramion az po tren. sukna ma miec okolo 130cm szerokosci:wiec bedzie robi wrazenie:D jakos zachcialo mi sie czegos wielkiego:)byloby czadowo:D


--- Ostatnio edytowane 2011-01-13 17:47:11 przez LudwikXVI ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ludwiku XVI, ta Twoja suknia jest zjawiskowa, robi wrażenie, szkoda , że nie jesteśmy krawcami w XVIII lub XVII wieku, szyło by się takie cudeńka na codzień, te kilometry tkaniny do obrobienia ręcznie, coś pięknego. Mam wrażenie, że chciałbym tak szyć.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz to az sie zawstydzilem:D az takich pochwal sie nie spodziewalem:) dziekuje baaaaaardzo:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie ma się co wstydzić. Po prostu lubisz szyć , wychodzi Ci to genialnie i są efekty. Ja zawsze powtarzam, że szycie to narkotyk, kto zacznie, to nie może przestać. A wiem doskonalne o tym z własnego doświadczenia.
Twórz dalej takie dzieła , Ludwiku XVI, bo naprawdę jesteś w tym dobry.
POzdrawiam......
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z pewnoscia nie spoczne na laurach chocby walilo sie i palilo:P nawet gdyby rodzina miala sie mnie wyprzec- heheh tak miedzy nami oczywiscie:)
________________________________________________________

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.