Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja poczekam do środy i też się przypomnę ;) i może wtedy i ja będę szczęśliwym posiadaczem tej maszyny :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja juz jestem szczesliwa posiadaczka maszyny zakupionej od pavela.tylko z ta roznica ze dogadalam sie z nim i przywiozl mi ja do domu i wszystko wyjasnil.takie szybkie szkolenie ;) pozdrawiam i polecam.ps. maszyna rewelacyjna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluje. Szczęściara pewnie blisko mieszkasz że osobiście Ci ją dostarczono . Ja też będę miała to cudeńko mam już numer konta ;) I tym razem ten przemiły Pan, czeka na mnie bo ja czekam na papierek. Abym mogła ją zakupić ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluje. Szczęściara pewnie blisko mieszkasz że osobiście Ci ją dostarczono . Ja też będę miała to cudeńko mam już numer konta ;) I tym razem ten przemiły Pan, czeka na mnie bo ja czekam na papierek. Abym mogła ją zakupić ;)
Karola mieszka w Kutnie :) fajna wycieczka no i klient ma być zadowolony stąd dostawa do domu ze szkoleniem mam nadzieje ze przydatne
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obawiam się ze wycieczka do mnie pewnie nie wchodzi w grę. Ale mam nadzieję, że moje zadowolenie jako klienta również będzie ważne :).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja swojego Merrylocka kupiłam tu ;

http://www.maszyny-szwalnicze.pl/

Było to w listopadzie 2013r ;). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, dlatego powróciłam i jestem w trakcie zakupu następnej maszyny ;

http://www.maszyny-szwalnicze.pl/jack-renderka-jack-jk8569di01gb364-energooszczedna-p-250.html
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wypas.
G.
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i jak w praktyce oceniasz Merrylock 689 bo noszę się z zamiarem zakupu overlocka i po lekturze stron internetowych jestem zupełnie wygłupiona...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
gdzie Ty ie podziewalas kobieto??????? hęęęęęęę??????
kupuj
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie no co za powitanie ;)
no i dlatego warto tu zaglądać, po takiej odpowiedzi nie mam już wątpliwości co wybrać, choć jak w innym wątku poczytałam o potyczką z nawlekaniem, zmianą stopek itp itd to nie wiem czy moja mózgownica ogarnie te zawiłości :)
________________________________________________________

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.