Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nawlekanie bardzo proste,a stopeczki zatrzaskowe :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Również polecam kupić sprawdza się bardzo dobrze i nie jest trudny w obsłudze, bardzo fajnie wszystko opisane nawet osoba która nie miała styczności z tego typu nawlekaniem z taka instrukcja sobie poradzi.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też polecam! Maszyna jest ok. Przestrzegam tylko przed mocnym dociskaniem śrubek mocujących igły w igielnicy, w swoim Merrylocku już wymieniałam.:tak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no własnie czytałam o tym dokręcaniu ;) hmm chyba mogę się uznać za przekonaną:) dzięki za pomoc...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam od miesiąca.
Ogarnęłam szybko mimo, że wcześniej nigdy nie miałam styczności z owerlokiem.
Więc trudno nie jest choć na początku zadałam tu kilka głupich pytań ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Szyję od wielu lat amatorsko-domowo i krzywo:rotfl:, ale za to z przyjemnością:ostr: , więc ucieszyłam się ,gdy znalazłam to fajne forum. Co za kopalnia wiedzy !!!. Postanowiłam dołączyć do grona "maszynistek i maszynistów",choćby dlatego,aby móc w ten sposób podziękować kilku osobom. Wielkie dzięki Aniu /Czeremcho/ i Susanno za życzliwość i cierpliwość w dzieleniu się Waszą naprawdę imponującą wiedzą z krainy nitki i szmatki.:oklasky:
Pozdrawiam także Pavla:okok:, u którego właśnie kupiłam Merrylock'a 689 "na telefon" /bezproblemowo i w dobrej cenie, mogłam także skorzystać ze szkolenia,ale podjęłam wyzwanie i powoli zgłębiam tajniki c-owerlokowania w domowym zaciszu/. Z forum wiem,że doradza i służy pomocą w różnych sprawach. Wiele rad już sobie zapisałam na zapas:hura:
Niesamowite są te emotikonki,uśmiałam się z nich, ale w następnych wpisach już będę poważna:hejka: Chyba...
Elżbieta

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.