Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bajkowa Pracownio,
dlaczego uważasz Brothera za lepszego od innych marek takich jak Janome, Juki, Husqvarna, Singer?
Witaj! Dlatego, że miałam okazję próbować innych i właśnie Brother pasuje mi najbardziej. Każdy ma inne preferencje, a według moich ta marka jest właśnie najlepsza. :)Biorę też pod uwagę obsługę klienta. Dystrybutor Singera jest u mnie spalony, bo skutecznie zniechęcił mnie do zakupu w trakcie rozmowy telefonicznej.

W Husqvarnie również ciężko się było czegokolwiek dowiedzieć. Janome w porządku, pan życzliwie odpowiadał na moje pytania. A w Brotherze zaproszono mnie na dzień testowania maszyn, poznałam właścicieli, zostałam potraktowana nie jak "każda kolejna klientka", tylko tak, jakby wszystko było specjalnie dla mnie przygotowane. Rzadko spotykam się z taką obsługą. To wbrew pozorom też jest ważne - jak firma traktuje klienta. Znam wiele firm, które sprawiają wrażenie, jakby robiły łaskę, że w ogóle odpowiedzą Ci na pytanie. Do juki nie dzwoniłam, a próbowałam szyć, ale nie przemawiała do mnie po prostu :)

Najpier szyłam na Łuczniku, potem na Husqvarnie, następnie chciałam zmienić i spróbowałam Juki i Janome. A potem czystym przypadkiem trafił w moje ręce właśnie Brother. I tak już chyba pozostanie!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byłam na Twoim blogu fajny. A co do obsługi klienta to jest ona bardzo ważna. Też zwracam na to uwagę.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.