Wersja do druku

21 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Iwi, tak jest ze wszystkim. Te ceny i jakość to dla ludzi nieświadomych i nieumiejących szyć, bo nawet nie spojrzą na metkę czy szwy, tylko kupią i się będą cieszyć, że armania mają :D Ci co szyć umieją to ostrożniej do zakupów podchodzą
Zdarzyło mi się ostatnio być w centrum handlowym (wreszcie w sklepach niezwiązanych z remontem) i na wszystko kręciłam nosem: a to rozmiar nie ten, a to sztuczydło, a to krzywo uszyte, a to skręcony materiał :D Postanowiłam kupować tylko absolutnie podstawowe rzeczy, których nie chce mi się szyć (typu majtki, bluzeczki na ramiączkach). Metki studiuję od dawna, jest to poniekąd zboczenie zawodowe ;)

--- Ostatnio edytowane 2015-06-11 21:59:36 przez FF ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FF, Ty tak fajnie szyjesz ciuchy (i takie fajne!), że grzechem byłoby w Twoim przypadku sobie je kupować :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne poduchy Iwi:).
Też tak mam, ze zawsze coś znajdę, żeby się do tego ciucha przyczepić. A niektóre są naprawdę spartolone niesamowicie. W ogóle nie cierpię zakupów, łażenia po sklepach ,jakoś mam tak nie babasko, na odwrót. Jedyne co, to ze sklepu z materiałami nie mogę wyjść i tam to bym zostawiła całą kasę :D

--- Ostatnio edytowane 2015-06-14 16:50:09 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cała prawda. Mmstycha pod twoją wypowiedzią podpisuję się dwoma rękami.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne poduchy. Co do łażenia po sklepach to też ostatnio na wszystko kręcę nosem. To mi się nie podoba, to złe kolory, to za wąskie. Jeszcze sporo mi brakuje, ale staram się też sama dla siebie szyć. Sorki za off top :zawstydzony:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odkopuję wątek.
Mało mnie tu teraz, bo zaczęłam pracę. Ciągnę po 12 godzin 6 dni/tydzień jako pomocnik szefa (chefa), choć szef częściej na papierosku więc ogòlnie to kuchnia (malusia ) na mej głowie, jak spory z właścicielem i takie tam...po ludzku:ano kucharką jestem ;)..w Panamie jestem włoską kucharką..koń by się uśmiał... no i w związku z tym mało..no dobra, niemal wcale, czasu na szycie ;( .
no dobra, do rzeczy: jutro córcia ma zaprezentować kim chce być jak dorośnie i dziecię ubzdurało sobie, że chce być kucharką.
Będę jej czapkę kucharską szyć..teraz. pochwalę się co mi z tego wyszło ...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oto moja kuchareczka...przepraszam, że zdjęcia pod dziwnym kątem.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna czapa. I śliczna córa.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No urocza Twoja córa jest, i bardzo do Ciebie podobna :) I czapa bardzo fajna, masz pomocnicę :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:)

21 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.