Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie, Skarbnicy wiedzy!
Dzięki Wam wiele rzeczy szybko i bezboleśnie się dowiedziałam, za co serdecznie dziękuję!
W pierwszym planie miałam na myśli zakup overlocka i renderki, ale wielokrotnie polecacie merrylock 689 i zaczynam intensywnie myśleć o tym coverlocku.
Użytkownicy tej maszyny, mam do Was pytania:
- czy jesteście zadowoleni z jej pracy?
- czy może warto zainwestować w droższą maszynę, jeśli tak to w jaką?


Zgadzam sie z opinią że maszyna za mnie nie uszyje i liczą się umiejętności, ale walka z wiatrakami od początku też nie brzmi obiecująco... i nie chcę za pół roku myśleć o zmianie...

Czy merrylock 689 jest zatem dobrym wyborem dla osoby, która zamierza szyć codziennie?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
byly watki o tej maszynie i wiele osob ja poleca,ja tez
TYLKO to nie jest przemyslowka
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wątki przesledzone, stąd taki wstępny wybór. Chodzi mi właśnie o taką podręczną, bez stołu, wielkiego silnika (tak kojarzę przemysłowe maszyny), ale również o taką na której dobrze się pracuje i zaraz się nie popsuje :)
I co masz dokładnie na myśli piszac, że to nie przemysłowa maszyna? czy ją obejmuje jakiś określony czas używania np. Określona liczba godzin ciągłej pracy w danym dniu, bo się np. przegrzewa? Pewnie głupie pytania, ale świeżaka takie rzeczy interesują... Choć może problemy wydają się być śmieszne i mało istotne...
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
to jest maszyna do domowego użytku,czyli nie do ciągłej pracy tak jak maszyna przemysłowa na której możesz szyć dzień i noc bez wyłączania jej
Avatar użytkownika
Świeżynek
myślę i myślę...
skoro merrylock 689 jest typowo do użytku domowego...
To może znacie i polecicie coś półprofesjonalnego?
Proszę, pomóżcie!

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie :)

czy ktoś kto ma overlocka merrylock 689 mógłby mi pomóc i powiedzieć czy on dobrze szyje zarówno cienkie, jak i grube materiały?

Chodzi mi o
- polar
- mikrofibrę (taka jak na koce)
- tiul
- satynę

Z góry serdeczne dzięki za pomoc!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bez problemu.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.