Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie np podczas kupna powiedziano ,że jeśli będę tylko dbał o czystość chwytacza to nie powinienem mieć problemów
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Interesy sprzedającego i kupującego są rozbieżne, dlatego warto zachować pewien dystans do opinii sprzedawcy lub kupować z osobą doświadczoną.
Czystość w obrębie chwytacza ma duże znaczenie, ale podstawą dla osoby początkującej jest wykorzystywanie maszyny zgodnie z przeznaczeniem. Domowe maszyny są przeznaczone do szycia lekkiego, sporadycznie można przeszyć coś cięższego zachowując dużą ostrożność, pamiętając że części maszyny są nieporównywalnie słabsze niż w maszynach do szycie ciężkiego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam nawet w instrukcji taką tabelkę ,która pokazuje
rodzaj tkaniny -nici jakich trzeba do niego użyć -typ igły
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, jestem tu początkująca czy napisze mi ktoś z Państwa jakie stopki najlepsze do maszyny singer 8280?

--- Ostatnio edytowane 2016-02-05 13:28:19 przez Gosia ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam pytanie odnośnie wyboru pomiędzy Singer 4423 a 4432. Z tego co widzę, to maszyny te różnia się tylko ilością ściegów. Nie potrafię jednak ocenić czy warto dołożyć te 100 zł do wersji bogatszej? Jakiego rodzaju są te dodatkowe sciegi? Załączam obrazek i bardzo proszę o pomoc.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli jesteś osobą początkującą to myślę, ze i tak nie będziesz korzystać z tylu ściegów. Te dodatkowe ściegi to głównie ściegi ozdobne i imitacje owerlokowego. Ja u siebie korzystam głównie z prostego i zygzaka. Tego owerlokowego nie lubię ;)

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.