Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rybka na spodniach niebieskich na kieszonce na zdjęciu, ale mam ostatnio pecha,co mi się coś uda zrobić zdjęcie, to albo się zniszczy, albo zaplami. TE SIĘ ZAPLAMIŁY PO ...PRANIU !!! Podobnie, niestety, mój szkolny fartuszek do gotowania. Wieczność contra życie. Właśnie jakaś "nówka" na forum pyta o połączenie różnych kawałków,ułożenie we wzór, a później możliwość krojenia z tego, "Problematycznie".
Damy jej przejście, nie?

B-)
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze w zeszłym roku powstała na szybko kołderka, na wyraźne życzenie chrześnicy (bo jej stopy wystawały spod starej kołderki). Czasu dużo nie miałam i całość powstała z posiadanych w domu materiałów (nie chciałam powiększać zapasów i nie dokupywałam niczego - jestem z siebie dumna, ale posiadane zbiory jakoś się nie pomniejszyły widocznie;)) Po raz pierwszy tył nie jest jednolity - mnie się podoba, ale zostałam "zganiona" za brak symetrii.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Przód Tył
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I jeszcze, żeby nie mnożyć bytów na forum, pokażę worki, które wyprodukowałam ponad 3 lata temu i wciąż służą swoim właścicielkom.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Uuuu jaka cudna kołderka! I jaka zacna myśl aby wykorzystać resztki. Bardzo mi się to podoba. Ogrom pracy ale efekt końcowy wart zachodu :)
Plecaczki cudne! Lekkie i poręczne. Każdemu by się taki plecak przydał :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ikk, kołderka jest cudna:):). Uwagami na temat asymetrii wcale się nie przejmuj, nie wszystko musi być symetryczne. Nawet twarz ludzka ponoć nie jest symetryczna i jakoś nikomu to chyba nie przeszkadza, prawda?:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję.

Uwagą się nie przejmuję, bo przyszła od Małża, który ma obsesję na temat symetrii;)
I szczerze mówiąc dość mi się spodobał ten sposób robienia spodu i przede wszystkim "pozbywania" się resztek.

Susanna,przy tym wzorze to pracy wcale nie było tak dużo, a poza tym ja zawsze powtarzam, że zszywanie bloków jest dla mnie uspokające - przeraża mnie szycie ubrań i przed tym się wzdragam.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.