Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Lidlu na Modlinskiej są białe Silverki za 222 zł
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Agniecho! Dzięki Ci ogromne za ten cynk! Dzięki niemu dołączyłem do "Klubu Silverzystów"! :)
Wparowałem dzisiaj do tego nowego Lidla i dawaj na obchód... Stężałem - nie ma...:wnerw:
Już nie są eksponowane na półkach, ale obsługa na życzenie przynosi je z zaplecza.
Podobno jest jeszcze kilka sztuk.
To wprawdzie starszy model, ale mam nadzieję, że się nie różni od nowszych jakością, a tylko formą obudowy...:)
Nareszcie koniec kłopotów z obrzucaniem i innymi zwykłymi czynnościami, których brakowało mojej wspaniałej, pancernej Wifamie!:zacieszacz:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Zibi słowem zaszalałeś!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Zibi słowem zaszalałeś!
A nawet - rzekłbym - nie tylko słowem! :D
Właśnie przetrawiam obstrukcję insługi...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie te starsze są ciut lepsze niż te nowsze ;)

Tak naprawdę to IMO ich jedyną wadą jest automatyczny docisk stopki. Fakt, że działa bez zarzutu ale ja się jakoś przyzwyczaiłam, że mam na to wpływ :)

Zabi - jak potrzebujesz obrzucać coś to jeszcze dokup sobie stopkę overlockową (tę z nożem, nie tę tylko do ściegu) to już w ogóle będziesz miał full wypas :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No właśnie te starsze są ciut lepsze niż te nowsze ;)

Tak naprawdę to IMO ich jedyną wadą jest automatyczny docisk stopki. Fakt, że działa bez zarzutu ale ja się jakoś przyzwyczaiłam, że mam na to wpływ :)

Zabi - jak potrzebujesz obrzucać coś to jeszcze dokup sobie stopkę overlockową (tę z nożem, nie tę tylko do ściegu) to już w ogóle będziesz miał full wypas :D
Dzięki, Dobra Kobieto!:papa:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiesz co, ja jutro jadę do Warszawy i będę na imielinie do piątku to mogę Ci nawet taką na próbę pożyczyć żebyś sobie potestował. Przy okazji mi ją oddasz. Tudzież inne stopki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Patrzcie jaka tu cena: http://allegro.pl/silvercrest-i4659566578.html :krzyk:
A możecie mi pokazać na zdjęciu tą regulację docisku stopki, to jest jakaś śrubka, przepraszam, ale nie znam się a jestem ciekawa :)

--- Ostatnio edytowane 2014-10-01 22:31:14 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Oj, dziękuję Ci, Agusia, za dobre chęci, ale ja ostatnio jestem tak przywalony robotą, że może w niedzielę dopiero usiądę do tej maszyny... Bo w sobotę już wiem, że idę na roboty...:(
Cóż, nasz kluczowy klient ruszył z kampaniami jesienno-zimowymi i mamy taki zapitol, że dzisiaj musiałem postawić sprawę "na ostrzu noża", żeby wyjść o 18 i zdążyć do Lidla, bo jutro ostatni dzień promocji. Za to jutro odsiedzę pewnie ze 12-13 godzinek...
Przysyłają nam takie mega-zlecenia, że szefoscy muszą na razie pożyczać kasę na zakup materiałów! :)
To przynajmniej dobrze o tyle, że przed świętami i sylwkiem nie będzie problemów z wypłatami...:)
Aczkolwiek chętnie skorzystam z Twojej ofiarowanej pomocy, kiedy trochę przerobimy cały ten bardach. I wtedy to ja się pofatyguję gdzie trzeba, bo to w końcu w mojej dobrze pojętej interesie, no nie? :)
Dziękuję Ci jeszcze raz!:kwiatek:
Na razie przeczytałem uważnie instrukcję, wyjąłem maszynerię, pogłaskałem i... schowałem z powrotem, żeby się nie kurzyła...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja miałam na myśli, że sobie podtrzymać ją ile będziesz chciał i potrzebował, nawet i dwa miesiące :)
Ale jeśli masz tyle roboty to nawet siły nie będziesz miał na nic, bidulku :(

Ale maszynę sprawdź czy działa zani ją schowasz. Jak przy każdej fabrycznej produkcji może się trafić jakieś uszkodzenie więc mógłbyś od razu reklamować. Oni mają gwarancję door-to-door
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.