Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. :)
Na dniach będę miała nową maszynę(singer8280) i zastanawiam się co jest mi potrzebne na początek, nigdy nie szyłam i dlatego nie mam żadnego pojęcia na ten temat. Nie wiem jakie stopki,igły,nici,nożyczki itp. kupić, a z drugiej strony nie chciałabym pójść z torbami kupując te wszystkie rzeczy,dlatego proszę o rady :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam serdecznie!
Najpierw naucz się obsługiwać maszynę (korzystając przy tym jak najczęściej z instrukcji obsługi!), potem uszyj trochę zwykłych prostych poszewek na poduszki, jaśki itp., później naucz się szyć, a po tym wszystkim chyba już będziesz wiedziała czego potrzebujesz.
Możesz oczywiście przed tym wszystkim przeszukać Forum, są tu wątki o podstawowym wyposażeniu początkującej "maszynistki".
To ułatwi Ci wybór przyszłych akcesoriów. Poza tym coś dostaniesz razem z maszyną.
Powodzenia i radości!
Avatar użytkownika
Administrator
Polecam wątek -> Niezbędnik krawcowej - do przeczytanie przynajmniej kilka pierwszych i ostatnich stron :)

Nie kupuj wszystkiego tylko na bieżąco. Teraz wszystko w sklepach jest, nie trzeba robić zapasów :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.