Wersja do druku

83 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za te miłe słowa, naprawdę wiele dla mnie znaczą! Jeśli chodzi o szycie ekoskóry, to faktycznie bywa upierdliwa :) wszystko zależy od tego, czy ma śliską, czy klejącą powierzchnię. Te śliskie szyje się super, te klejące nie i czasami muszę kombinować (np. górę obszywam kodurą). Moja maszyna lepiej radzi sobie z tymi klejącym, bo ma jakby mniejszy nacisk stopki, ale czasami szyję na starym łuczniku (który lepiej sobie radzi ze skórą naturalną), to klejąca ekoskóra po prostu stoi w miejscu.
A z innej beczki, wczoraj byłam na spotkaniu organizacyjnym festiwalu, na którym będę wystawcą. Kurcze, powiem Wam, że czułam się dziwnie, jakbym miała rozdwojenie jaźni :D Ci wystawcy to byli prawdziwi kreatorzy a ja czułam się przy nich taka mała, jakbym tam nie pasowała. Ale z drugiej strony powtarzałam sobie ciągle, że jestem taka jak oni, tylko na początku drogi. Oj za mało chyba we mnie wiary w siebie :D

--- Ostatnio edytowane 2015-04-03 09:04:38 przez rojkowa ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To więcej wiary w siebie! Bo torby naprawdę świetne:) Masz talent i pomysł i w ogóle:okok::okok::okok: I trzymam kciuki!

...A jak już zostaniesz "potentatem torebkowym" to nie zapomnij o nas, cooo???:( :prosi:



--- Ostatnio edytowane 2015-02-26 10:13:02 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mmstycha, nie żartuj :) Nie mam takich ambicji :) Nie wiem co mi odbiło z tymi targami, ale zostałam zaproszona i pomyślałam, że to może był jakiś znak, hehe. Ja jestem tylko siedzącą na wychowawczym mamuśką dwóch łobuzów i nie pasuje do światowego życia :)ani nie jestem przebojowa, ani nie potrafie się rozpychać łokciami.
A w ogóle, to Yapok, pochwal się tymi swoimi torbami z namiotu :D I ciekawa jestem sbie tego worka, który zmienia się w elegancką torebkę, jak to rozwiązali :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomyśleć, że są kobiety, które za wypożyczenie torebki Chanela na jedną godzinę, płacą 100 złotych.Spotkałem się kiedyś z takim ogłoszeniem. Według mnie to jest chore. Lepiej przecież mieć coś jedynego w swoim rodzaju niż powielany przez wielu model.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniak, są ludzie dla których tylko lans się liczy, i tacy, którzy cenią sobie oryginalność. Ja tam wole tych drugich :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nigdy nie wiadomo co nam życie przyniesie:) Znak już był:), a jak już się rozwiniesz to sobie ludzi zatrudnisz niech na ciebie zasuwają, a co. I możesz być takim ekscentrykiem, że się ludziom nie pokażesz osobiście oOoO i tyle.
A tak całkiem poważnie pierwsze zdanie podtrzymuję. I kciuki trzymam, bo nie każdemu się udaje rozwinąć skrzydła. A tobie już się udało zaistnieć. A wychowawczy się w końcu skończy, a brzdące urosną.
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Modniak, są ludzie dla których tylko lans się liczy, i tacy, którzy cenią sobie oryginalność. Ja tam wole tych drugich :)
Tak trzymać:oklasky: Niech żyją niekonwencjonalni indywidualiści
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No racja, nie ma co się martwić na zapas :D radość z szycia w tym wszystkim jest najważniejsza, a reszta niech się rozwija swoim tempem. Dziś kombinuje z aplikacjami na torbach więc niebawem się pochwale (jeśli mi wyjdą) :)I musze to napisać, cieszę się że tu trafiłam, bo to tak jakbym znalazła SWOICH :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No dobra, takie moje aplikacje wyszły. Pewnie powinnam obszywać je zygzakiem, ale na początek wybrałam szew prosty, żeby zobaczyć jak to w ogóle wyjdzie:)I do tego taka żółto - czarna. Męczę tą żółtą ekoskórę, bo się świetnie szyje. Jest właśnie z tych śliskich :)

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 12:04:26 przez rojkowa ---

--- Ostatnio edytowane 2015-02-27 12:04:43 przez rojkowa ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky: :oklasky::oklasky:
Ładniejsze z prostym ściegiem niż z zygzakiem.
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

83 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.