Wersja do druku

83 strony: « < 59 60 61 62 63 64 65 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie też nie było przez jakiś czas a tu proszę, jakie dzieła!! I ile!!!?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Iwi właśnie się zastanawiałam nad tym, że coś Cię nie widać ostatnio.
Asia- fajne nery! Zostaw se jakieś portki do chodzenia:D Choć ja też tnę co mi wpadnie w łapska:jezyk_oko:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie też nie było przez jakiś czas a tu proszę, jakie dzieła!! I ile!!!?
Za mało i tak :bezradny: Powinnam więcej ale im cieplej tym bardziej mi obroty zwalniają.
Mmstycha, to już jakieś zboczenie w moim przypadku. Kupiłam sobie te spodnie, mimo, że w pasie były za szerokie. Pomyślałam: albo zwężę, albo fajne nery będą :D no i nie zwęziłam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
W sumie całkiem ciekawy pomysł z tą mini-nerką na nadgarstek.:)
Tylko teraz jak ją nazwać? Nadnerczak? :D

A "pozyskiwanie" materiałów przez pocięcie to normalka;
kiedyś były u mnie w domu takie fajne zasłonki z drukowanym motywem wysokich traw, za to ja nie miałem pomysłu na prezent dla znajomych "na nowe mieszkanie".:yyyy:
Przy okazji zmiany zasłon udało mi się przekonać Matulę, że te już są stare i się jej znudziły, po czym poszyłem z nich poduszki ozdobne...:hura:
A pociętych portek to już nie zliczę!:) Saszetki, piórniki, abażury, okładki na książki, kinkiety, pufy itd... Już nawet sam wszystkiego nie spamiętam, co z nich powstawało...:mysli:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fantastyczny pomysł !
Kiedyś, jak jeszcze miałam zdrowy kręgosłup ... dużo biegałam, taka nera była by idealnym rozwiązaniem na obciążenie nóg, lub rąk !!!!, albo klucze schować, albo mp3, które to zazwyczaj wkładałam w stanik :zawstydzony: albo też na koncert, i pogo pod sceną, bo zwykła nera zazwyczaj odskakuje ode mnie i sama poguje, jak ja skaczę... no a taka mała daleko nie ucieknie. Świetny pomysł na festiwale ! Ja bym to brała bez wahania !
Super, naprawdę super !
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sprytna skrytka na drobiazgi :)

Zibiasz, ten tego, ten nadnerczak brzmi jak nazwa nowotworu :boisie:
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Sprytna skrytka na drobiazgi :)

Zibiasz, ten tego, ten nadnerczak brzmi jak nazwa nowotworu :boisie:
No mnie się właśnie też tak nasunęło, że brzmi "co najmniej groźnie", ale w tym jest właśnie sęk, że ciężko wymyślić cokolwiek śmiesznego pokrewnego z nerką... Wszystko kojarzy się niesympatycznie!:mysli:
Może byśmy pomogli Asi coś fajnego wykombinować? Coś raczej z zegarkiem może skojarzyć? No byle nie z nerką...:) Chyba, że np. "nerąsia"..?:D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zbyszku, gdybym miała w domu zasłony, to już bym ich nie miała :)Swego czasu miałam fioła takiego, że kupowałam po lumpeksach kurtki skórzane (no bo się przecież mogły kiedyś przydać). No i zdarzyło się ostatnio zamówienie na skórzaną nerkę, nooo i miałam z czego uszyć :D W domu już mam wszystko pocięte, co się dało, dlatego teraz na moje ciuchy tak inaczej jakoś patrzę...:)
Galganekart - no Ty to masz pomysłów głowę pełną. Ja wymyśliłam AŻ jedno zastosowanie, a Ty je sypiesz jak z rękawa :oklasky:
W ogóle nie sądziłam, że to się tak spodoba! Nie wiem, czy ktoś przede mną coś takiego już wymyślił, ale pewnie pierwsza nie jestem. Co do nazwy: może być też saszoletka, neroletka, mininer, hehe, jestem strrrasznie kreatywna :D :D :D
aha, kolejna torba zmalowana
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sprytna skrytka na drobiazgi :)

Zibiasz, ten tego, ten nadnerczak brzmi jak nazwa nowotworu :boisie:
No mnie się właśnie też tak nasunęło, że brzmi "co najmniej groźnie", ale w tym jest właśnie sęk, że ciężko wymyślić cokolwiek śmiesznego pokrewnego z nerką... Wszystko kojarzy się niesympatycznie!:mysli:
Może byśmy pomogli Asi coś fajnego wykombinować? Coś raczej z zegarkiem może skojarzyć? No byle nie z nerką...:) Chyba, że np. "nerąsia"..?:D
Nerąsia jest fantastyczna! :D :D :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Rojkowa super torby!Jestem pod wrażeniem!No i nasz ARTYSTA PLASTYK jaki zdolny... :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: no no Zibi

83 strony: « < 59 60 61 62 63 64 65 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.