Wersja do druku

83 strony: « < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Albo np. taki nerka - Ty wiesz, jak może się przydać danemu rolniku? Może sobie w niej schować fajurki, osełkę, otwieracz do oranżady, czy kluczyki od kombajnu! I może pracować w samych spodenkach, kiedy jest gorąco!
Całkiem serio! :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No...myślałam głòwnie o kobietach...ale kto wie...
Jakaś "listonoszka" może?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zadzwoń do Kraśki(tego rolnika co żony szuka)on powie co trzeba rolnikom ;) A tak na poważnie to fajne te etuja :) Strasznie fajna ta skóra, lubię takie skóry porowate :)
No i dla rolników to Zibiasz namaluj na nerkę jakąś kobitkę ;) Śmieję się, to chyba tylko u mechaników takie kalendarze jednoznaczne wiszą ...Jak byłam zootechnikiem w pewnym gospodarstwie, to firma paszowa zostawiła takie eligantsze kalendarze, bo z ubraną piękną Panią z cielaczkiem w ramionach :D Może wymyśl nerę w czarno białe łaty. Fartuszki może do ogrodu z przegródkami. Może jakieś ochraniacze na kolana, do plewienia się nadają, moja teściowa używała do puki sie gdzieś nie zawieruszył. A wiesz co mi by się przydało :) Nie śmiać się - takie siodełko dla kury, ochraniacz na jej korpus, żeby chronił ją przed kogutowymi pazurami, mam takie ze 3 kokoszki, które łyse chodzą. Poważnie mówię. Poszukam zdjęcia jakiegos :)

--- Ostatnio edytowane 2015-06-10 23:43:08 przez Niteczka82 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-06-10 23:44:01 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:rotfl::rotfl::rotfl:no na Waszą wyobraźnie to zawsze można liczyć! Dlatego Was uwielbiam :D Iwi, te kwiaty to dobry pomysł, wyszyję wszystkie lny kwieciste, które mi resztkami leżą i będę mieć pretekst, żeby kupić nowe :D Zbyszku, Niteczka, jesteście the best! :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
big bag rojkowej, osobisty, własny, wymućkany i tym podobne :D No i nera rojkowej, własna, ze starego płaszcza machnięta (choćbym chciała, już go nosić nie będę) :rotfl:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aż się cieszę z tych prezentów, co se porobiłam (bez okazji) :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne, obydwa ;)..i częściej takie prezenty musisz sobie robić...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne obie torby :) Miłe prezenty, jeszcze po czekoladzie wrzuć do środka, dopiero się ucieszysz :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hmmmmm, czekoladka....hmmmm :D przypomniało mi się jeszcze, że ostatnio, robiąc zdjęcia jednej z toreb (które i tak nie wyszły), miałam na sobie spódnicę uszytą własnoręcznie!!! Wprawdzie było to jakiś czas temu i na tych zdjęciach pewnie nic nie dojrzycie, ale fakt faktem, że sobie ją uszyłam :D Z ciemno szarej dresówki, jest długa, do kostek, przy ciele i bardzo ją lubię. W pasie na gumę szeroką. No, żeby nie było, że tylko torby mi w głowie :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Guma szeroka - ma się rozumieć - z racji upodobania do czekolad?
Ale w Twoim przypadku pojęcie szerokości nabiera jakby nowego znaczenia..? :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

83 strony: « < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.