Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzieki za opinie :) Tam raczej nie bedzie rekawkow, jakos ich nie widze.

Bardzo dziekuje za mile slowo:) Czasami jest ciezko ale na razie ludzie i Niebiosa mi sprzyjaja :)

Kreatywne projekty i proby wymyslenia czegos unikalnego na pewno beda (a uwierzcie mi nad tymi i tak sie napracowalem). Poki co chce sprawdzic czy w ogole poradze sobie z calym procesem i czy bedzie zainteresowanie. Bo gwarancji nigdy nie ma.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Udało się! :)

Znalazłem pracownię, która wykona dla mnie szablony i uszyje prototypy :) Cały czas szukam odpowiednich tkanin, jak tylko znajdę coś odpowiedniego to ruszamy :)

https://nutsfashion.pl/od-projektu-do-prototypu/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo WiewWiew, gratuluję:):). Wierzę że osiągniesz swój cel, niezmiennie życzę powodzenia:):). No i oczywiście mam nadzieję że pokażesz nam prototypy?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szukanie materiałów to był chyba najtrudniejszy etap do tej pory. Zwłaszcza, że totalnie się na tym nie znam...
Zajęło mi to mnóstwo czasu ale udało się zebrać wszystko i wysłać do pracowni gdzie będą odszyte prototypy.

Nie obyło się bez śmiesznych sytuacji kiedy biegałem po sklepach. W jednym pani, która sprzedawała powiedziała wprost, że najlepiej będzie jak przyjdę z tą panią, dla której ma być sukienka :P No i jak miałem jej powiedzieć, że póki co to... dla mnie ;)

Także jeszcze chwilka i będę mógł się pochwalić pierwszą realizacją moich pomysłów!

Poniżej fotka przygotowanego zestawu i gotowego do wysyłki :)



https://nutsfashion.pl/pan-lepiej-przyjdzie-z-ta-pania-czyli-szukam-materialu/



--- Ostatnio edytowane 2018-03-07 20:27:30 przez WiewWiew ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WiewWiew świetnie że się nie poddałeś, gratuluję:oklasky::oklasky: Podoba mi się logo, sam zaprojektowałeś?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wszystko staram się robić w miarę możliwości sam. Akurat logo wykonał grafik a ja je trochę przerobiłem na własne potrzeby :)

P.S.
Wróciłem też do samodzielnego szycia :) Niedługo postaram się pochwalić swoimi uszytkami :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Prototypy już są :D Jestem zachwycony nimi. Ogarnę jakieś zdjęcia i wrzucę :)

Wzięło mnie też wreszcie na szycie. Porwałem się z motyką na słońce i wymyśliłem, że zrobię sukienkę tiulową z gorsetem :krzyk::wysmiewacz:

Na razie mam gorset i to nie wykończony jeszcze. Pierwszy raz w ogóle takie coś uszyłem. Jestem w miarę zadowolony.

Jest zrobiony z 3 warstw: podszewki, sztywniejszej tkaniny i na wierzchu drobna siateczka (hm chyba tiul). Niestety nie zrobiłem zdjęcia przodu już z siateczką więc wrzucam co mam (uzupełnię w miarę postępów) :)

Muszę tylko pomyśleć nad usztywnieniem góry...

Co myślicie?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WiewWiew, nie wiem co myślą inni ale ja myślę że zdolna z Ciebie bestia:):):). Nigdy nie szyłam gorsetu, ale wydaje mi się że powinien mieć jakieś pionowe usztywnienia, fiszbiny, by się nie marszczył i nie zsuwał. A mówiąc o usztywnieniu góry masz chyba na myśli tę część "biustonoszową"? Nie wiem, może byś wykorzystał jakieś wkładki do biustonoszy? Na pewno coś wykombinujesz:):):)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nabiłeś oczka,a co z tymi siepami na brzegu?
ten tiul, czy co tam masz zamiar mieć na wierzchu nie lepiej udrapować? bo w takim kroju raczej dziwnie bedzie wyglądał i koniecznie fiszbiny, bo to przecież gorset
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No, chyba jak nie będzie tych pionowych fiszbin, to kobita może zacząć świecić ... :D A tam, gdzie nabiłeś oczka, to masz dodatkową jakąś listwę usztywniającą?

Chciałabym tak mieć: obudzić się, stwierdzić, że uszyję, np. gorset i to zrobić :) Czyli wszystkiego możemy się po Tobie spodziewać, nawet kostiumu Wonder Women :rotfl:

Jestem pełna podziwu!

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.