Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Hehe Wasza pomoc, wiedza i opinie są bezcenne więc jestem gotowy :):)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Strasznie wolno mi idzie obrabianie zdjęć :( Miałem nadzieję, że wrzucę dzisiaj pozostałe 2 sukienki ale dałem rade obrobić zdjęcia tylko jednej. No ale zawsze coś :)
W takim razie, dzisiaj druga sukienka.

Jak zawsze proszę o szczere opinie:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W pierwszej sukience podobają mi się serduszka i guziki z tyłu, bo są znacznych rozmiarów (rozważałeś może guziki w kontrastowym kolorze?) Ja bym pomyślała nad umiejscowieniem suwaka z boku, bo teraz to tam "dynda" łezka od niego.
Coś mi w drugiej sukience nie pasuje, przeszkadza, ale nie bardzo wiem, co to jest. Jakoś tak ciężko wygląda, mam wrażenie, że materiał jest za "ciężki" do dosyć skąpej góry.W pierwszej góra jest bardziej zabudowana i nie mam takiego wrażenia, ale może to tylko tak na zdjęciu.
Ale z długością to pojechałeś :D Trzeba mieć nogi modelki, żeby te kiecki nosić :) może kiedyś wprowadzisz wersję tuż przed kolano, dla bardziej umięśnionych (albo otłuszczonych) nóg :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tą długością to prawda,masę mam takich klientek które przychodzą ze zdjęciem z netu i mowią,ze by kupiły na wesele/przyjęcie ale jak czytają długość od pasa do dołu sukienki to są wyleczone.Niektórym szyję ,niektórym zagapialskim 😉przedłużam koronką lub czym tam chcą te internetowe zakupy.Nawet jak ma sie zgrabne nogi to w wieku 35+przestaje wypadać takie miniówy nosić,nie wszystkie jestesmy Małgosiami Majdanami 🤔 z resztą ile kobiet tyle bedzie opinii w gust wszystkich nie ma co celować bo to niemożliwe😂 jak zaczniesz sprzedawać sam zobaczysz co "idzie"a co nie .
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Materiał jest troszeczkę grubszy ale przy tym lekki i elastyczny.
Może tak wygląda ale nosi się lekko - przynajmniej tak twierdzi moja osobista modelka ;)

Długości to faktycznie trochę przegięte więc szablony są już wydłużone o 5cm a jak będzie potrzeba to jeszcze dołożę ;) dzięki za uwagi:)

Te sukienki wydluzylem, zwłaszcza, że ostatnia to jest typowo zrobiona przez faceta dla facetów (uparłem się i musiałem taka mieć w swojej "kolekcji":p). Ale trzecia chyba zdążę wrzucić dopiero jutro :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ostatnia sukienka.
Dziewczyna na początku była niechętna ale po jakimś czasie stwierdziła, że to jednak jej ulubiona ;)

Po prostu musiałem taką zrobić (typowy facet :angel:).

Co myślicie?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WiewWiew, sukienka w porządku - poza długością a raczej krótkością, już przy pierwszym podejściu oceniłam ją jako troszkę przykrótką. A teraz - na gotowym wyrobie - niepokoją mnie te czerwone "prześwity" - przy dekolcie i przy wszyciu rękawów. Naprawdę tam jest coś czerwonego czy to tylko przekłamanie koloru? A może tak ma być? Zazdrość to paskudne uczucie - ale chyba zaczynam zazdrościć Twojej "osobistej modelce":):)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Te czerwone prześwity to jest lamówka, którą są obszyte niektóre łączenia i wzmocniona konstrukcja.
Taki kolor dobrałem i takie Panie wszyły do prototypu ;) Lepiej to widać na zdjęciu pleców na manekinie.

W docelowej sukience pewnie dobiorę kolory zbliżone do siebie żeby tak nie kontrastowały.

Ja uważam, że zazdrość to dobre uczucie :) U mnie zawsze objawiała się w pozytywny sposób i szybko zamieniała w podziw i motywację. Np. kiedy widzę faceta w super aucie - zazdroszczę mu - ale nie życzę żeby wpadł na drzewo tylko podziwiam go i zastanawiam się co by tu zrobić żeby też takie mieć ;)

Poza tym założę się, że nie masz powodów do zazdrości:):)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienka spoko, długość nie :p A tej lamówki nie da się czymś innym zastąpić? A może zapas na szwy potraktować stopką do podwijania? Z drugiej strony koronka to delikatny materiał, może się pochrzanić. Aż z ciekawości zobaczę w domu jak w mojej sukience ta kwestia jest zrobiona
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pracuję teraz nad stroną gdzie będzie można oglądać sukienki. Jak skończę to się pochwalę :)

Ninoczka, a możesz dać znać jak to u Ciebie jest zrobione? Dobrze żeby u mnie rozwiązania też były w miarę uniwersalne :)

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.