Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
WiewWiew bardzo Cię przepraszam, że tak późno załączam zdjęcia, ale święta, młyn w domu i poza domem, więc ten tego... No w tej mojej sukience to jest właśnie tak to załatwione: podłożona sama koronka chyba. Dodatkowo na ramieniu jest dodana taka przezroczysta, gumowa w dotyku tasiemka, nie mam pojęcia, co to jest

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziekuje Ci bardzo :)
Czyli mam 2 rozwiazania: albo cos przezroczystego albo lamowka (lub cos podobnego) w identycznym kolorze jak koronka.

Tak jak jest teraz raczej nie przejdzie bo zwrocilyscie na to uwage juz na samym poczatku ;) Dzieki!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Hej!!!!
Nawet nie macie pojęcia jak bardzo chciałem tutaj wrócić. Pewnie wszyscy już zapomnieli o moim projekcie i stwierdzili, że kolejny, który miał marzenia ;)

Trochę tak jest ponieważ w międzyczasie losowe czynniki ($$$) sprawiły, że musiałem troszeczkę przystopować na ostatniej prostej - odszycie sukienek będzie musiało trochę poczekać.

Ale stwierdziłem, że nie będę siedzieć bezczynnie i tracić cały sezon więc postanowiłem kontynuować tworzenie sklepu - póki co będą dostępne produkty nie moje. Trwało to mega długo, musiałem nawiązać współpracę z hurtownią, w międzyczasie weszło w życie RODO co również opóźniło wszystko, trzeba było zamienić się w księgowego, programistę, administratora systemów, baz danych itp. ;)

Okres kiedy się nie odzywałem był dla mnie bardzo pracowity i stresujący ale udało się i mój sklep wreszcie jest dostępny! :)

Zapraszam więc do odwiedzenia: www.nutsfashion.pl i proszę o opinie - od produktów po wygląd i działanie strony.

Dobrze wiecie, że każda Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna :)

Po co ten sklep? A no żeby już zacząć działać w sprzedaży, wyrobić sobie doświadczenie itp. ale również muszę zbierać kapitał żeby odszyć swoją własną kolekcję - która niestety prawdopodobnie pojawi się dopiero przyszłego lata bo w tym już się nie wyrobię.

Pozdrawiam!

--- Ostatnio edytowane 2018-07-12 14:49:18 przez WiewWiew ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Starej daty jestem i na dodatek ważniejsza od mody jest dla mnie stosowność - może dlatego te sukienki mnie nie przekonują. Takie sexy w sposób zbyt oczywisty, chyba takich pełno (niestety).
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzieki za informacje.

Wrecz pospolite bo niestety z hurtowni - zdaje sobie z tego sprawe. Ale to dopiero poczatek i pracuje nad tym. Mam pare pomyslow zeby to zmienic :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mała aktualizacja.
Mój sklep sprzedał pierwszą sukienkę (z hurtowni) :) :muza:

Zarobiłem na tym niewiele ale radość ogromna :) Jest motywacja do dalszej pracy :)

Wziąłem się też ostro za własną markę. We wrześniu powinien pojawić się w sklepie pierwszy model :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Gratuluję!

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.