Wersja do druku

23 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem gdzie top wpisać, ale znalazłam taką stronę z fajnymi wykrojami... korzysta ktoś już z tego może???
co myślicie o tej stronie??, czy rejestracja tam jest darmowa i bezpieczna?? mam obawy co do nieznanych zagranicznych stron ale wykroje świetne...

http://www.burdafashion.com/ru/index/1333669-1413206-1475414.html
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kiedyś próbowałam ściągać, zalogowałam się i... nie korzystam, wiele z wykrojów powtarza się w burdach drukowanych.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trafilam na taką stronkę
http://leko-mail.net/mod-e.php
ale to nie sa darmowe wykroje.
W kazdym razie kilka sukienek mnie zauroczylo, a w szczegolnosci ta z kontrafalda z przodu.

Heh, juz ją wczesniej podalam, ale nie szkodzi.

--- Ostatnio edytowane 2011-10-18 20:58:08 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Monia śliczne te sukienki!!! Najbardziej podoba mi się druga i ostatnia. Ostatnia ma intrygujące ciecia, wygląda fenomenalnie!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monia śliczne te sukienki!!! Najbardziej podoba mi się druga i ostatnia. Ostatnia ma intrygujące ciecia, wygląda fenomenalnie!
Iiiiii, wlasnie ta ostatnia mnie zauroczyla! Juz po prostu oczyma wyobrazni widze ją na sobie! A co do tej pierwszej, to z tyłu ma zamek i kołnierzyk - taki, jak sie nosi na przodzie.

--- Ostatnio edytowane 2011-10-19 10:39:07 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Monia śliczne te sukienki!!! Najbardziej podoba mi się druga i ostatnia. Ostatnia ma intrygujące ciecia, wygląda fenomenalnie!
Iiiiii, wlasnie ta ostatnia mnie zauroczyla! Juz po prostu oczyma wyobrazni widze ją na sobie! A co do tej pierwszej, to z tyłu ma zamek i kołnierzyk - taki, jak sie nosi na przodzie.

No ja też ja widzę na sobie :) Bardzo ciekawy fason :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No ja też ja widzę na sobie :) Bardzo ciekawy fason :)


A moze tutaj na forum ktos by się pokusił o rozrysowanie takiego projektu? Myslę, że znalazloby sie wiecej chętnych na jej uszycie!
Dołączam zdjecie, jak wygląda z tyłu oraz zdjecie tej z kołnierzykiem.

--- Ostatnio edytowane 2011-10-19 17:48:33 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Monik te zdjęcia są bardzo pomocne. Ja myślę czy nie pokombinować samej z wykrojem. Napewno nie wyjdzie tak jak oryginał (przynajmniej w moim wykonaniu) ale mógłby nawiązywać do danej sukienki. Mnie interesuje głownie nr 2
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja ostatnio poległam jako konstruktor:(, ale przerobiłam wykrój z burdy, więc chyba można i tak.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monik te zdjęcia są bardzo pomocne. Ja myślę czy nie pokombinować samej z wykrojem. Napewno nie wyjdzie tak jak oryginał (przynajmniej w moim wykonaniu) ale mógłby nawiązywać do danej sukienki. Mnie interesuje głownie nr 2
Mysle ze to rzeczywiscie nie takie trudne. Osobno dól i osobno gore uszyc a potem razem zeszyc. Tam są zaszewki z przodu i z tylu i pod biustem, wiec łatwiej. Bo na poczatku myslalam, ze to cos w stylu tej asymetrycznej z papavero- ze zaszewki są zgubione juz w cięciach. Ja bym pewnie tez nie robila toćka w toćkę jak orginał - tył można zrobic z jednej tkaniny. Cały jej urok to przeciez pas na przodzie i kontrafałda.
________________________________________________________

23 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.