Wersja do druku

25 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Koma
2018-02-20 09:24:11 Do Berci twojej tak samo musisz zapytać i powalczyć, ma takie samo wejście
Koma, powiedz proszę czy masz już tę stopkę? Jak się sprawuje, no i czy drogie toto? Dzięki:):)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć!
Piszę jako osoba początkująca w temacie szycia czegoś innego niż poszewki i zasłony (czyli najprostsze rzeczy:)).
Wzięłam się za szycie dzianin. Zachęcona tematem zainwestowałam w lamownik. Kupiłam lamownik, uchwyt do niego i ... stanęłam.
Mam maszynę Lucznik Mini i w teorii pasujący zestaw do niego. Niestety lucznik nie przyszlal instrukcji montażu, w instrukcji maszyny też nie ma a i dział pomocy łucznika jest skąpy.
Z mężem od dwóch dni próbujemy to zamontować:D
Jak to się robi?:) Bardzo proszę o pomoc.W załączniku podsyłam zdjęcia do czego doszliśmy.
Myślimy, że dobrze skręciliśmy lamownik z uchwytem ale uchywt nijak nie pasuje do trzpienia. Może ma ktoś zdjęcia jak to ma wyglądać?:)
Pozdrawiam,
Ewa

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zaznaczam że obsolutnie nie wiem jak ma to wygladać w tej maszynie,ale zazwyczaj w maszynach przemyslowych jak i w mojej domowej husgvarnie lamownik jest obrócony o90° w stosunku do tego co z męzem uzykaliscie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć UwarZona!
Piątek, wieczór, czas na seans ; ) Mam nadzieję, że film Wam pomoże.
https://youtu.be/6ySSF7GH3ow?t=415

--- Ostatnio edytowane 2019-01-18 19:47:26 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Baaardzo, bardzo dziękuje:) Dzięki filmikowi wiemy, że montowaliśmy wszystko dobrze, tylko zestaw nie pasuje do maszyny... Pomimo, że producent twierdzi co innego:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Proszę bardzo : )
Widziałam w opisie na stronie, że Łucznik Mini jest wymieniony. Ta stopka do mocowania na zdjęciu nie jest przykręcona. Nie udaje się jej przykręcić do igielnicy? Proszę napisać z jakiego powodu nie pasuje?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja go też mam,polecam...nieuregulowany, 2.5 cm z jenej strony, ale wejścia b. OK.
Inaczej można 'zaprogramować" linijkę z wysięgnikiem, podczepić a. wfastrygować, a nawet komputer...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

25 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.