Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Administrator
Drodzy Forumowicze!
Myślę, że eTasiemkę.net znacie :) To mój sklep internetowy, w którym można kupić tkaniny bawełniane w przeróżnych wzorach i kolorach, lamówki i wypustki (oczywiście bawełniane), kolorowe tasiemki, guziki, nici i akcesoria krawieckie.

W tym wątku będę Was informować o nowościach, promocjach i okazjach specjalnych tylko dla czytelników FORUM.

Dziś z okazji pierwszego, kalendarzowego dnia WIOSNY :hura: do zakupów powyżej 80 zł dokładam poduszkę na szpilki w kształcie kwiatka GRATIS :) Kolor: czerwień lub róż - wybór losowy. Poduszkę można zapiąć na nadgarstek.
Ilość poduszek ograniczona (40 szt).

Serdecznie zapraszam na zakupy!
Susanna

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Administrator
Specjalnie dla moich Forumowiczów przygotowałam 10% rabat na cały asortyment w eTasiemce.net :)

Podczas składania zamówienia należy wpisać kod promocyjny: VSYZHC
Serdecznie zachęcam do skorzystania!
Kod wygasa po 50-tym zamówieniu.

Świeżynek
Ja mieszkam w Szwecji czy wysyłasz zamówienia za granice ?
pozdrawiam
Administrator
Oczywiście.
Tylko do takich zamówień koszty przesyłki obliczam indywidualnie w zależności od wagi (zgodnie z cennikiem poczty polskiej).

Zaaklimatyzowany
Zbieram sie na jakieś większe zamówienie razem z koleżanką bo kocham kolorowe tasiemki i wypustki, jest to mój ulubiony sposób wykańczania uszatków.

Względem pasmanterii w centrum Katowic w Twoim sklepie jest zdecydowanie taniej co bardzo mnie cieszy, dodatkowo wybór jest może nie koniecznie większy ale zdecydowanie trafiający w mój gust😊

Zrobię plan uszytków i zamawiam. Cieszę sie że jest takie miejsce w sieci😃
PS. Zamki ze śnieżynka i sterem okrętu są cudowne!
Administrator
Monik zabieram się za składanie zamówienia na wypustki i lamówki, bo w niektórych kolorach straszna bida (szczególnie jeśli chodzi o wypustki). Bardzo ucieszyły mnie Twoje słowa, wiem że nie mam wszystkiego tego co oferują sklepy stacjonarne ale moim założeniem było prowadzić sklep z tkaninami bawełnianymi i tasiemkami a do tego ciekawa pasmanteria jako dodatek. Kolorystycznie pasmanteria miała pasować do tkanin. Z wielu rzeczy wybieram te które trafiają w mój gust i mam nadzieję - gust mojej klienteli :)
Napiszę jeszcze, że u nas w pasmanterii jeśli chodzi o kolory to straszna bida. Guziki jako tako ale lamówki - koszmar. O wypustkach nawet nie wspominam...

Zaaklimatyzowany
Tak to prawda bardzo ciężko o ładne wypustki. Marzę o takich dwukolorowych jak skręcony sznurek. Wiem, że można przygotować je samemu ale niestety jestem na to zbyt leniwa. Uważam, ze założenie że w Twoim sklepie istnieją zestawy jest bardzo nowatorskie i praktyczne. Pomysł jest spójny i trafiony. Nie pozostaje nic innego tylko korzystać 😊
Administrator
Wypustki ze sznureczkiem są na ogół szyte z ekoskóry. Pięknie to wygląda. Choć z atłasu i bawełny też można zamówić ale jakoś ta ekoskóra to mi się najbardziej podoba :)

Stały Bywalec
Czy będzie jeszcze w ofercie gładka bawełna żółta/cytrynowa?

Pozdrawiam.
www.barbors.tumblr.com

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.