Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Kochani, piszę do Was z małym zapytaniem,
moja kuzynka i znajoma niedawno urodziły dziewczynki.
Chciałabym zrobić im prezenty i uszyć coś dla niemowlaków ;)
Mam dużo polaru Minky w domu, tkanin Kaufmana, Millera i innych projektantów. Jednak brak pomysłu.
Ostatnio szyłam tzw. "metki" jednak już mi się znudziły i wolałabym coś innego.
Chciałabym zaznaczyć, że ma to być coś prostego, czyli sukieneczki itp. odpadają :) to już nie mój level:)
Czy macie jakieś pomysły i tutoriale ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
uszyj kocyk bawełna/minky :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem mamą niemowlaka 😊 i z pewnością uszczęśliwiłoby mnie gdyby ktoś sprezentowałby mi np. zestaw organizerów na akcesoria dla szkraba, wiadomo jest tego mnóstwo a wszystko musi być pod ręką: pieluszki, kosmetyki, chusteczki itd.. Drugą rzeczą, której nigdy za wiele to pokrowce na przewijak, trzeba je często zmieniać 😉 Fajną sprawą są też śpiworki do spania, dzieciak nie gubi się pod kołderką😊 no i nie marznie jak się rozkopie albo wędruje po łóżeczku, jak to ma w zwyczaju moje dziecię 😊
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja proponuję rożek :) Moje dzieci do pewnego wieku przytulały do snu taki rożek z miłymi rysunkami typu misie, krówki, kwiatki. Bardzo łatwo się robi, jak kocyk, tylko jeszcze ociepline trzeba.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochani, piszę do Was z małym zapytaniem,
moja kuzynka i znajoma niedawno urodziły dziewczynki.
...
Chciałabym zaznaczyć, że ma to być coś prostego, czyli sukieneczki itp. odpadają :) to już nie mój level:)
Czy macie jakieś pomysły i tutoriale ?
A może się porwiesz na spódniczki z gumką, jeżeli masz jakieś fajne materiałki. Najprostsza rzecz na świecie. Możesz dół ozdobić falbanka, albo jakąś koronką, haftem. To bardzo proste szycie, na pewno dasz radę.:)
Nie trudniejsze niż obszycie kocyka. Zwykły prostokąt, zszyty na boku i tunelik na gumę i gotowe. :)
(no jeszcze dół i obrzucić szwy :) )
Albo śliniaczki:)

Takie coś znalazłam (jest i spódniczka i śliniak):
http://cottonhillblog.blogspot.com/2012/09/ispiracje-cupcake.html



--- Ostatnio edytowane 2015-03-02 09:32:49 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.