Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam jestem młodą mamą z Katowic i poszukuję kogoś kto podejmie się indywidualnych lekcji szycia, głównie zależny mi na szyciu ubranek dziecięcych, zabawek, kocyków/pościeli, szukałam kursów ale raczej lepiej będzie mi się uczyć w pojedynkę i tego na czym mi zależny a nie szycia garsonek i spódnic :)

mój mail: [email protected]
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
ja też szukam warsztatów z szycia dla mam w Katowicach. Przechodziłam niedawno koło katedry w Katowicach i tam jest zakład Szytodruk i mieli tam warsztaty dla mam z szyciem jakiejś wyprawki dla dziecka, plakat wisiał, ale niestety było zamknięte. Na ich stronie Szytodruk.pl nie znalazłam indywidualnych zajęć, ani też nie było już oferty tych zajęć, ale możemy tam zadzwonić i może zrobią warsztaty z szycia dla mam dla dwóch osób.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, odświeżam temat, gdyż szukam nauczyciela od szycia i kroju w Katowicach, ktoś coś? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Okropne, że nie można znaleźć teraz nauczycieli szycia, do mistrzyni to z Olsztyna przyjeżdżały nastolatki.
Nie wiem nawet, czy ona jeszcze starą firmę nawet prowadzi bo to już wiele lat temu, a to była starsza już osoba.

Nasza koleżanka Szklanka prowadziła pod Łodzią kursy konstrukcji, ale teraz dostałam maila od podobnego nicka na niepotrzebne mi kursy. Mam nadzieję, że to nie ona. Jakiego ona miała profilowego nicka tutaj,może Sus pamięta?
No i co się stało z przemysłem odzieżowym?

W Warszawie to jeszcze prowadziła pracownię z maszynami koleżanka GoraLove, niestety forumowiczka "zniknęła" na dobre po ogłoszeniu że jej ktoś do pomocy w teatrze jest potrzebny. Wzięła dane ale się jakoby "rozchorowała" i zniknęła z bloga. Nie podejrzewam jej o coś złego, bo firma na Bródnie Warszawskim była autentyczna ale wpisy są stare. Co ona robi?

Na całe Katowice nikt??? :-S
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej.
Jakis czas temu bylam na kursie szycia w Szytodruku w Katowicach (2 lata temu)
Bylam na dwóch lewelach (podstawowy i sredniozaawansowany) w trybie weekendowym
Kursy prowadzi Ania - bardzo ciepła, serdeczna i cierpliwa dziewczyna. Tlumaczy od podstaw. Szylismy sporo - poduszkw, spodnice olowkowa, bluzke, spodnie, sukienke i bluze. Na na poziomie byl plaszcz na podszewce, sukienka fantazyjna na podszewce i techniki odszyc oraz stopniowanie.
Polecam serdecznie! Wiem, ze czasem trzeba poczekac na kurs, bo grupki male a chwtnych duzo, ale warto! Teraz samodzielnie radze sobie z szyciem, a do Szyto wpadam na monotematyczne kursy.
Szytodruk jest na Facebooku, strony niestety nie ma. Jedyne czego zaluje to to, ze zajecia nie byly co tydzien np w soboty i niedziele, co tydzien, tylko co 2 tyg.. Ale to juz kwestia indywidualna. Wszystkich nie zadowolisz... 😉

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.