Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pytanie dość nagłe.
Szukałam sobie info o jednej z maszyn nominowaych na forum, wrzuciłam wyszukiwanie w obrazach i wyskoczyły zdjęcia moich prac, a wśród nich mojej córci w piżamce.

Nie chcé, aby była widoczna. Czy można to jakoś odkręcić??
Już nigdy nie wstawię jej zdjęcia na strony.

Oto link:
https://www.google.com.pa/search?q=singer8082+opinie&biw=603&bih=965&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=sMQoVcvYNPO_sQTcg4DABg&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=singer+8082+opinie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jestem za, ostatnio miałam takie przemyślenia, piszemy tu lekko a jak się okazje każdy niezarejestrowany może sobie nas poczytać :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Changela, mi nie chodzi o prace a o zdjęcie mojej pociechy. No aż mi włosy dęba stanęły...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zdjęcie zostało wyłuskane przez wyszukiwarkę. Można zgłosić do google usunięcie informacji z wyników wyszukiwania.

https://support.google.com/websearch/troubleshooter/3111061?hl=pl

Możesz też sama usunąć zdjęcie z ekrawiectwo lub podmienić na takie z zamazaną twarzą.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Usunęłam wszystkue zdjęcia z nią z tego forum. Ale zdjęcie pozostało.
podejrzewam, że to dlatego iż wstawiałam linki z ImageShack'a , ktorý, nota bene, z tabletu jest inny i nie daje mi usunąć zdjęć .
Dzięki Agaffek, na pewno skorzystam.

--- Ostatnio edytowane 2015-04-11 09:39:41 przez Iwi ---

jak się już obudzę, po tym jak zasnę w końcu (u nas 2.45 rano) to zobaczę, co zdołam z mężowskiego PC wykombinować.

--- Ostatnio edytowane 2015-04-11 09:43:26 przez Iwi ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobre pytanie "jak to usunąć?". Sama kiedyś wyłowiłam masę moich zdjęć w wyszukiwarce, no i to co piszę oczywiście też. Ciuchy i inne rzeczy pal licho, ale takie bardziej prywatne wpisy i foty też bym zlikwidowała. Jeżeli jednak wywali się z forum zdjęcia, czy wpisy- to całe to pisanie ludzkie na nic, bo do niczego się nie będzie odnosić. Bez sensu zostanie. Nawet awatarka swojego wszędzie można znaleźć.

Z drugiej strony jak ktoś do tej pory chciał w jakikolwiek sposób z tego skorzystać, to pewnie i tak już to zrobił. A przez lata używania internetu to niejedno człowiek wywalił na widok publiczny.


--- Ostatnio edytowane 2015-04-11 12:35:11 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny bądźcie świadome tego, że co wrzucicie do internetu to już w nim pozostanie (przynajmniej na jakiś czas... bardzo długi...). Forum czytać może każdy - pisać mogą tylko osoby zarejestrowane. To forum PUBLICZNE i takie pozostanie.

Zdjęcia wgrywane do ImageShack nie jesteśmy w stanie zablokować. To link zewnętrzny, to decyzja osoby umieszczającej link tutaj. Na forum możecie wgrywać zdjęcia do swoich galerii, możecie je potem usuwać (czego w sumie nie popieram bo często wątki tracą przez to sens), modyfikować. Ja generalnie zawsze zachęcałam do publikację zdjęć przez forum a nie z zewnętrznych odnośników ponieważ często te zdjęcia były gigantycznie duże co z kolei zaburzało wygląd i funkcjonalność forum i wprowadzało bałagan. Jeśli na zdjęciach są dzieci to możecie buzie zamazać w programie graficznym.

Forum nie publikuje treści w internecie - to WY JE PUBLIKUJECIE.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Z drugiej strony jak ktoś do tej pory chciał w jakikolwiek sposób z tego skorzystać, to pewnie i tak już to zrobił. A przez lata używania internetu to niejedno człowiek wywalił na widok publiczny.


Ja bym powiedziała tak: teoretycznie możemy wprowadzić takie coś aby zdjęcia nie były widoczne dla osób niezarejestrowanych ALE wystarczy się zarejestrować i jest podgląd wszystkiego.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.