Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie,


Każda mała dziewczynka (duża też:))marzy o fajnej, nowej spódniczce. Większość dostaje :). I dobrze!!!! Dziewczynki z Afryki często nie mają takiego szczęścia.
Odbiorczyniami spódniczek byłyby podopieczne o. Bashobory z Ugandy. http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?w-ugandzie,21

Prawie każdej krawcowej zbywa kawałek materiału, który nie nadaje się do niczego lub się "opatrzył" a z którego można uszyć najprostszą spódnicę.

Logistycznie by to wyglądało następująco:
Panie przesyłają spódniczkę na adres podany przeze mnie a ja wyślę je do Ugandy.
Wysyłka zostanie udokumentowana zdjęciami.

Czy któraś z Pań byłaby zainteresowana uszyciem takiej spódniczki? ja tez uszyję jedna. Uszyta z serca sprawi ogromną radość dziewczynkom :)!!!

Pozdrawiam serdecznie,

Kasiek



--- Ostatnio edytowane 2015-05-21 10:58:16 przez Kasiek ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
PO CO DRUGI TAKI SAM POST ???????????????
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Roksanitko, spójrz tutaj - może dlatego wpisała się drugi raz.

@Kasiek
Więcej informacji nie ma, ale we właściwym dziale ogłoszenie jest. : )
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dodatkowe informacje to:

termin akcji: do 15 lipca 2015
wiek dziewczynek: 5-15 lat
model spódniczek: preferowane na gumce, bo większa szansa, że będą pasowały, co nie wyklucza innych rodzajów
kolor: preferowane kolorowe
adres wysyłki: założę skrzynkę pocztową

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, to proszę pytać.

Pozdrawiam serdecznie,

Kasiek



Witam serdecznie,


Każda mała dziewczynka (duża też:))marzy o fajnej, nowej spódniczce. Większość dostaje :). I dobrze!!!! Dziewczynki z Afryki często nie mają takiego szczęścia.
Odbiorczyniami spódniczek byłyby podopieczne o. Bashobory z Ugandy. http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?w-ugandzie,21

Prawie każdej krawcowej zbywa kawałek materiału, który nie nadaje się do niczego lub się "opatrzył" a z którego można uszyć najprostszą spódnicę.

Logistycznie by to wyglądało następująco:
Panie przesyłają spódniczkę na adres podany przeze mnie a ja wyślę je do Ugandy.
Wysyłka zostanie udokumentowana zdjęciami.

Czy któraś z Pań byłaby zainteresowana uszyciem takiej spódniczki? ja tez uszyję jedna. Uszyta z serca sprawi ogromną radość dziewczynkom :)!!!

Pozdrawiam serdecznie,

Kasiek



--- Ostatnio edytowane 2015-05-21 10:58:16 przez Kasiek ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.