Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pinterest jak na razie to coś gdzie mi się jeszcze nie chce zalogować, głównie dlatego że do licznych już forów gdzie jestem powoli zapominam ID i hasła :D
Z ulicy,internetu,sklepów, magazynów- głównie Burdy, i z ... własnej głowy, projektuję i maluję a później wprowadzam w życie po przemyśleniu , za naukami mojej mistrzyni krawcowej, która mnie wprowadziła w ten piękny zawód. B-)
Tak jek Aga - materiał, jego faktura i wygląd. Po prostu wiem co bym z tego zrobiła i szyję, często używając najprostszych wykrojów świata, jak dawna Szkocja i spódniczki, poncza i "kaftany".
Tak było ambitnie - żeby uszyć złudzenie narodowego stroju w Szkocji; albo "zgarnęłam" materiał na moje ponczo i ... zaczęłam szyć coś jak w średniowieczu, misiurkę czy siermięgę; coś takiego miałam niejasno w głowie kiedy wkładałam to na maszynę, patrząc, żeby nie uronić an i skrawka, bo i kapturek wyszedł z jednej części, żeby też materiał się " nie rozwalił". Nawet wisząca z jednej strony wełniana gruba nić miała mieć efekt teatralny. Wychodzę w tym na spacer i patrzę na efekty:)B-):angel::-S:aparat:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno Cię nie było mrsthread, witaj. Nooo, a może Ty jesteś ikoną mody, modelką lub ikoną stylu a my o tym nie wiemy? Proszę, pochwal się. W dwóch wątkach podajesz taką "modową" stronę... Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak widziałam, stronka "w rozwoju"
Czym ona się stanie, nie wiemy.
:angel:
:aparat:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Głownie z różnego rodzaju magazynów i czasopism. Ostatnio nawet wygrzebałem na strychu kilka takich z lat 80 i 90 i powiem wam, że można fajnie przerobić kilka elementów i wychodzi mega projekt. Zastanawiam się właśnie czy nie dołączyć do Pinterestu, podobno w naszym fachu, bardzo dobrze się sprawdza.

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.