Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć! :) Każda krawcowa potrzebuje czasem inspiracji. Zastanawiam się, czy macie jakichś swoich ulubionych projektantów, kolekcje czy sklepy, które Was inspirują? Ja staram się oglądać różne programy o modzie i projektowaniu ubioru, poza tym chętnie czytam artykuły i czasopisma związane z tą tematyką. A jak to jest u Was? :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć co prawda krawcową nie jestem a jakimś chałupnikiem ale też się wypowiem . Inspiracja przychodzi sama , zwykle jak przegląda się internet i coś wpadnie w oko to potem szukam jak to się je . A czasami przeglądam stare książki to niektóre wzory zdają się pasować do osób wkoło i jakoś tak wychodzi .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
z potrzeb swoich dzieci :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Z czeluści internetów.
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najczęściej z Burdy z internetu dopiero się uczę.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z przegladania internetu, zagranicznych portali i czasopism :)

______
Villeroy&Boch outlet

http://porcelana.rossi.pl/

--- Ostatnio edytowane 2015-06-05 12:46:03 przez dyzia88 ---

--- Ostatnio edytowane 2015-06-05 12:47:13 przez dyzia88 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Inspiracje się czają na każdym kroku :)
Z czasopism, internetu, Burdy, pokazów mody i świata dookoła.
Zawsze gdy zobaczę coś interesującego w gazetach: makijaż, stylizację, zdjęcie, może to być krajobraz lub architektura lub cytat (nawet z kalendarzy), wycinam i wklejam do specjalnego zeszytu :)
Zeszyt jest już dość gruby :rotfl:
Gosia
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Strony poświęcone japońskim strojom historycznym - głównie strona japońskiego muzeum kostiumowego, oprócz tego prywatne strony na ten temat, a na nich głównie zdjęcia zachowanych strojów i odtworzonych. Ze współczesnych rzeczy - japońska moda alternatywna, wszelkie ichniejsze street fashion głównie po dziewczęcej stronie - mori kei, natural kei, roma gal
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja najchętniej przeglądam modowe czasopisma, ale bardzo lubię także szukań inspiracji w ofertach sklepów internetowych (m. in. Italshoe, Lattore). Tam, jest to bardzo przejrzyście pokazane. Pomysł z zeszytem bardzo do mnie przemawia :D Chyba się zainspiruję twoim pomysłem i też zacznę prowadzić taki zeszyt! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja lubię pinterest przeglądać :) Każdą inspirację można sobie przypiąć na tablice i wrócić w każdej chwili tak naprawdę z każdego urządzenia z dostępem do internetu :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.