Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Takiego małego spokojnego pieska chcę wam zaprezentować,może komuś się spodoba.
postanowiłem mu pomóc, bo został znaleziony w mieście Nowa Sól gdy biegał samotnie w niebieskich szelkach, ktoś go złapał i zawiózł do schroniska, niestety nikt go niego nie upomniał się, teraz mu szukamy nowego domu.
Aby nie musiał siedzieć sam w pustym kojcu, gdzie ma tylko budę i miskę z wodą wziąłem go do siebie.
Piesek jest bardzo milusiński, spokojny, nie potrzebuje zbyt wiele ruchu.
Polecam dla osób, które same nie chcą zbyt wiele biegać z psem.
WIęcej o Guciu tutaj: https://www.facebook.com/events/1729461753951457/ albo tutaj - macie tam możliwość kontaktu.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O! bozenko!! jaki z slodziak z tego Gucia:pies:
bardzo lubie takie kundelki i jak bym mieszkala troche blizej to moze bym go przygarnela bo mu tak dobrze i wiernie z mordziaka patrzy:ostr:
Mam nadziej , ze szybko znajdzie kochajacego i opiekunczego wlasciciela :kotek:

pozdrawiam Masza

p.s. a swoja droga jakie trzeba miec serce zeby takie bezbronne stworzonko zostawic samo na pastwe losu:yyyy:....nigdy tego nie zrozumiem:(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masza, nie znamy powodów dla których ktoś tego psa zostawił. Może sytuacja w domu tak mu się zmieniła, że nie miał wyjścia.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Maszka odleglosc,to pikus
no chyba,ze zagramanica :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja myślę, że on się zgubił i nikt go nie wyrzucił specjalnie, tylko gdzieś pobiegł może 'za suczką' i juz nie trafił do domu.
a właścicielką może była jakaś starsza osoba, które nie umie obsługiwać internetu i nie szukała ta osoba psa w schronisku.
no ale to są tylko moje domysły. fakt jest taki że został znaleziony na mieście w swoich niebieskich szeleczkach.

--- Ostatnio edytowane 2015-11-06 17:59:47 przez michaldoberman ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no chyba,ze zagramanica :)
nom:(
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam filmik o GUCIU - może Wam się spodoba ten piesek: https://www.youtube.com/watch?v=1frIv8G3HVk

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.