Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze na czarnym singerze na korbkę czasem dorabiałam. Nic poważnego, podwijanie, skracanie, szycie poszewek
czy serwet stołowych. Mam już bardziej zaawansowaną maszynę i tu moje pytanie o owerlok. Ma mi posłużyć głównie do szycia hobbystycznego czy małych przeróbek. Nie otwieram zakładu krawieckiego, ale zależy mi na jakości.
Czy łucznik i Arka Radom to dobre firmy ? Wiele dobrego słyszałam na temat drogich owerloków, ale to nie na moją kieszeń. Poradzicie ? :kwiatek:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łucznik teraz ma złe opinie raczej a jeżeli chodzi o overloki Arki to słyszałam że ludzie raczej ich nie polecają. Chyba lepiej coś innego kupić niż się męczyć potem, tym bardziej jak się jeszcze z overlokiem do czynienia nic nie miało .
Avatar użytkownika
Świeżynek
Łucznik teraz ma złe opinie raczej a jeżeli chodzi o overloki Arki to słyszałam że ludzie raczej ich nie polecają. Chyba lepiej coś innego kupić niż się męczyć potem, tym bardziej jak się jeszcze z overlokiem do czynienia nic nie miało .
Dodałabym do tej listy maszyny z Lidla
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powiem że nawet bardzo trudny wybór. Ostatnio "naszło mnie" żeby mieć owerloka. No i zastanawiałam się nad takim z Lidla - Singer 14SH754. Na tym forum jest nawet oddzielny wątek o tym owerloku. Opinie użytkowników różne. Ale dzisiaj znalazłam oferty tego owerloka w 3 sklepach internetowych, jeśli dobrze pamiętem to w oleole, awansie i jeszcze gdzieś. Cena ponad 1000 zł. Czyli co - to już nie będzie "lidlowski" owerlok? Podoba mi się Łucznik 720 D, ma pojemnik na ścinki, podnoszenie stopki chyba z prawej strony (?) i ponoć jest cichy. Jeśli ktoś szyje na takim Łuczniku - bardzo proszę by się pochwalił:):), tak mało postów w tym wątku. Myślę że więcej opinii o "swoich" owerlokach pomoże takim jak ja - niezdecydowanym - dokonać dobrego wyboru:):):). Pozdrawiam i życzę wszystkim Forumowiczom spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych, miłych chwil w rodzinnym gronie i pięknej śmigusowo-dyngusowej pogody:):):).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Napisz do Pavel na priv on Ci doradzi i sprzedaje Meryloki w przystępnej cenie.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mamamarta, bardzo dziękuję za podpowiedź. Jeszcze się mocno waham i zastanawiam czy rzeczywiście ten owerlok jest mi niezbędny. Jak się już nieodwołalnie na 100% zdecyduję - być może skorzystam. Dziękuję, pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jeszcze raz ja, w sprawie owerloka - nadal się zastanawiam, nadal szukam poniżej 1.000zł, czytam opinie, a najgorsze jest to że nadal nie jestem do końca pewna czy jest mi on (owerlok) potrzebny. Rozważałam wybór Łucznika 620D ale ... różne opinie. Mój ostatni typ to Texi Joylok 2/4 - czy ktoś z takiego korzysta? Jeśli tak - proszę o parę zdań na jego temat.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.