Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poszukuję osoby do pomocy w pracowni kostiumów teatralnych. Pracownia znajduje się w Warszawie na Bródnie.
Osoba nie musi posiadać dużego doświadczenia w szyciu "zawodowym", najważniejsze są: dokładność oraz chęci do pracy i nauki, bo nawet ja ciągle uczę się nowych rzeczy.

Część prac musi odbywać się w pracowni, ale istnieje też możliwość "zabierania" pracy do domu.

Praca jest od zaraz, a jeśli przypadniemy sobie do gustu, następne zlecenia już czekają w kolejce.

Na zachętę fotka właśnie ukończonego kostiumu papugi :D
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GoraLove, mnie się podoba, ogólnie nawet miałabym czas, ale Bródno daleko.
Chickie chyba by sobie poradziła z szyciem :), chociaż nie ma jak overlock.Bardzo też lubię kostiumy. Na którą musiałabym wstawać na metro? :angel:
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GoraLove, mnie się podoba, ogólnie nawet miałabym czas, ale Bródno daleko.
Chickie chyba by sobie poradziła z szyciem :), chociaż nie ma jak overlock.Bardzo też lubię kostiumy. Na którą musiałabym wstawać na metro? :angel:
oj tam daleko,:oczko: a wstajesz jak masz ochotę, jest robota do zrobienia to robisz, jak wstaniesz o 6 to kończysz o 16, a jak o 14 to siedzisz potem do północy :oczko:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja na to jak na lato :)
Prześlę ci telefon na priv to obgadamy resztę :) tylko teraz zapytać muszę lekarza, czy moje dyski już zdrowsze, zresztą, co tu gadać, jak się chodzi i pracuje to szybciej się chudnie, no i człowiek zdrowszym się staje.

PS. Chciałam włączyć twoją pocztę, ale mi ciągle jakaś cytryna wyskakuje, czy to poprawne?

--- Ostatnio edytowane 2017-08-03 12:18:13 przez Koma ---
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.