Wersja do druku

7 stron: 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
nieśmiało wstawiam kilka moich prac :) mam nadzieje że nie obrazicie sie na mnie jeśli od czasu do czasu wstawie coś nie tylko uszytego ;) moją druglą miłoscią jest szydełkowania i wiele czasu poświecam temu hobby :) przeważnie są to zabawki lub czapki dla dzieci - jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek: 6,5 letniej Antoniny i 2,5 letniej Neli. pozdrawiam i życzę mam nadzieję> miłego oglądania :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
5 4 3 2 1
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wstawiaj smialo, my sie cieszymy podziwiajac takie piekne prace:D
Sliczne imiona maja Twoje corcie !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Wisnia, nie bądź taka skromna, piękne rzeczy tworzysz. Najbardziej spodobał mi się zajączek z pasiastą skarpetką. Dziergaj, szyj, ubieraj lale i dostarczaj nam uczty dla oka:):):) Atawar to też Ty? Z Nelcią w nosidełku-chustce?
Avatar użytkownika
Administrator
Same śliczności! Wszystkie prace bardzo mi się podobają, aż miło popatrzeć. A ten pierwszy króliczek - mega! Uwielbiam takie przytulanki :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
bardzo dziękuje za tak miłe komentarze :zawstydzony:
tak, w avatarze to ja z Nelą w chuście pellicano baby popart lolly ;) jestem matką nosicielką :D nosze w chustach, głównie ;) a jeśli juz zdarza mi sie nosić w nosidle to jest to nosidło szyte z chusty np fidella :D teraz gdy już jesteśmy z Nelą o krok od chustoemerytury myśle o zostaniu doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich <3 może zrealizuje mój plan wiosną, bo niestety teraz nie mam na to czasu ani głowy. Tosia idzie do szkoły wiec to dla nas nowe wyzwanie :) Widziałam gdzieś na forum temat o szyciu nosideł. będę tam często zaglądać bo już od roku materiał na nosidło kurzy sie w szafie a ja do tej pory nie miałam odwagi sie za to zabrać :) moze teraz, przy waszym wsparciu wreszcie sie za to zabiore :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
kolejne prace :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wisnia, chyba powtarzam to co na pewno słyszałaś już wielokrotnie - jesteś zdolniacha. I dobrze że tych zdolności nie zaprzepaściłaś. Tworzysz piękne rzeczy, piękne i praktyczne. Tak trzymaj:):):). Pozdrowienia od Neli (bo ja też Nela, dużo mogłabym opowiadać o "przygodach" z moim imieniem. Głównie było to pytanie "od jakiego imienia jest to zdrobnienie?")
Avatar użytkownika
Świeżynek
Super czapka zimowa. Sama bym taką chętnie uszyła dla swojej córki. A buciki są prześliczne...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powiem krotko wszystko swietne :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
buciki były naprawdę świetne :) te miętowe nosiła moja córka, były idealne bo nie usztywniałam podeszwy jak w zwykłych niechodkach - usztywniona podeszwa jest niezdrowa dla rozwoju stopy :) miały wszytą gumkę w tylnej częsci cholewki dzięki czemu dobrze trzymały sie na nóżce :) polecam - wykrój najprostrzy z możliwych a cały urok polega na szyciu z 2 warstw dresówki :)

--- Ostatnio edytowane 2017-08-14 09:55:00 przez Wisnia ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

7 stron: 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.