Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Hej!
Wpadł może w Wasze ręce ostatnio pierwszy numer polskiej edycji Vogue? Kupiłem z ciekawości licząc na jakieś nowinki ze świata mody czy przegląd trendów a okazało się, że to jeden wielki katalog reklamowy.

Czy to strata pieniędzy czy po prostu nie znam się na top modzie? ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też chciałam kupić, już miałam w ręce i przekartkowałam i przez tą niezliczoną ilość reklam odłożyłam...cena 17 zł też nie zachęca... Gazeta w stylu innych podobnych rynku,do kupienia, do pooglądania...i nawet na rozpałkę czy na makulaturę się nie nadaje...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Vogue to w większości katalog z reklamami różnych marek. Lepiej zaoszczędzić te 17zł i szukać trendów i inspiracji na blogach o modzie. Przynajmniej jest się wtedy na bieżąco z wydarzeniami ze świata mody. Na przykład tutaj: http://szafygarderoby.pl/modowe-podsumowanie-oscarow-2018/ można znaleźć przegląd kreacji z czerwonego dywanu z wczorajszych Oscarów :D



--- Ostatnio edytowane 2018-03-05 13:52:04 przez modnypiatek ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przecież to było wiadomo, że tam jest większość reklam niż treści, nie mniej jednak moim zdaniem to fajny, kultowy, magazyn, można się nim zainspirować, nawet zdjęciami reklamowymi ;):)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.