Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć, jestem tu nowa. Dopiero co znalazłam to forum, i żałuję że dopiero teraz bo może gdybym wiedziała o nim wcześniej to moja działalność potoczyłaby się inaczej.. ale tak się nie stało więc mam na sprzedaż:

-- prawie nie używaną maszynę do szycia Janome Jeasy Jeans Heacy Duty 1800. Maszyna była zakupiona troszkę ponad rok temu, posiada gwarancję na 5 lat a także oryginalny karton. Używana była sporadycznie, więc jest jak nowa. Dodatkowo dołączam do niej mnóstwo nici( białe, czarne, kolorowe-foto), dużą ilość zapasowych igieł oraz nowe nieużywane stopki. Cena 1250 zł.

-- mata samogojąca. Wymiary : 90x60 więc jest bardzo spora i wygodna w wykrajaniu. Jako gratis dodaje specjalny nożyk do cięcia oraz pisak znikający do tkanin. Cena 60 zł.

--sporą ilość bawełny. Ciężko jest mi określić ile dokładnie tego jest, gdyż część była używana inne nie. Osobiście używałam ich do uszycia kilku obróż i bandamek. Gratis dodaje minky niebieskie i różowe. Cena 50 zł .

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem całości to też na pewno się dogadamy :) Bardzo polecam, proszę pisać ewentualnie na maila : [email protected]


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam także do zaoferowania krzesło siodłowe Physa Comfort. Użyte przeze mnie zaledwie kilka razy, świetnie się na nim siedzi gdyż jego kształt wymaga od użytkownika siedzenia w "naturalnej" pozycji, która jest zdrowa dla naszego kręgosłupa oraz stawów biodrowych. Cena 300 zł .

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Proszę przeczytaj regulamin giełdy a ponieważ jesteś nowa to zamieść link do ogłoszeń np. z olx. W przeciwny razie usunę ogłoszenie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam także do zaoferowania krzesło siodłowe Physa Comfort. Użyte przeze mnie zaledwie kilka razy, świetnie się na nim siedzi gdyż jego kształt wymaga od użytkownika siedzenia w "naturalnej" pozycji, która jest zdrowa dla naszego kręgosłupa oraz stawów biodrowych. Cena 300 zł .
Materiał jest nadal aktualny?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj ankaskakanka, a nie prościej byłoby napisać na priv? Przecież moussaka podała swój adres mailowy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć, jakbyłuczniku, a nie prościej by było powiedzieć jeszcze"sprzedałam" czy "mam klienta/tkę"?
Dobrzeże pisze, tym bardziej że sama zaczynam happy hour z tym, nie ma nigdzie porządnych ludzi dziś...
Aktualne czy nie?
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.