Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
Kupiłam materiał na flagę DEDERON. Zastanawiam się jednak jak uszyć flagę reklamową. Początkowo myślałam, żeby złożyć materiał na pół i zszyć ze sobą połowy oraz przeszyć tunel na sztycę, ale może lepszym rozwiązaniem jest wycięcie kształtu flagi i doszycie do niej z innego materiału (mocniejszego) tunelu. Pytanie tylko jak to zrobić, jak przyszyć ten tunel (który musi być zaokrąglony) do wyciętego kształtu flagi?

Alina
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jakiś rysunek pomysłu,bo nie kumam czemu ten tunel ma być zaokrąglony? A moze chodzi o zwykła flagę tyle ,że tunel ma być z innego materiału i nie wiesz jak uzyskać efekt przelotu przez tunel?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Astarte:). Ja bym wycięła dwie części, zaokrąglone, w kształcie flagi, złożyłabym prawymi stronami do siebie i zszyłabym je - zostawiając parę centymetrów od strony sztycy i jeszcze w innym miejscu by można było flagę "wywrócić". No i teraz będą prawe strony na wierzchu. Od strony sztycy - po łuku - w odpowiednim odstępie od brzegu flagi zszyłabym obie części i powstałby tunel. Nie wiem czy jasno się wypowiedziałam. Lepiej by mi chyba poszło szycie:):).

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.